Kabaret Neo-Nówka przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla, by świętować 15. urodziny

0

Jeden z najpopularniejszych w Polsce kabaretów już za kilka tygodni zagości w Kędzierzynie-Koźlu z jubileuszowym programem.

Wrocławska grupa jest w trakcie bardzo intensywnej trasy koncertowej związanej z jubileuszem 15-lecia kabaretu. Z tej okazji Neo-Nówka pojawi się też w Kędzierzynie-Koźlu. Występ jednego z najpopularniejszych obecnie w Polsce kabaretów odbędzie się 21 lutego, o godzinie 16 w hali „Azoty”.

– Zapraszamy Państwa na wyjątkowy jubileuszowy koncert Kabaretu Neo-Nówka, podsumowujący 15-lecie działalności wrocławskiej formacji. W programie zobaczycie państwo największe hity kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu „Niebo”, który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną rękaz każdej niewygodnej sytuacji. Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczna zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki. To po prostu trzeba zobaczyć – zachęcają sami członkowie Neo-Nówki.

Bilety na występ można nabyć na stronie www.biletyna.pl bądź osobiście w punktach sprzedaży:

Kasy kina „Chemik” i „Twierdza”

Biuro podróży „Relax”, ul. Głowackiego 20/3

Zdzieszowice, ul Filarskiego 4

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj