Już w sobotę giełda ubrań dla dzieci i dorosłych. Odśwież garderobę za nieduże pieniądze

2

Jesień to świetna okazja, aby odświeżyć swoją garderobę i zaopatrzyć się w nowe ubrania i dodatki. Wszystko to można zrobić za nieduże pieniądze przychodząc w najbliższą sobotę na giełdę ubrań dla dorosłych i dzieci w Hali Sportowej „Śródmieście”.

Już jutro od godziny 10 rusza kolejna giełda ubrań dla dzieci i dorosłych zorganizowana w hali sportowej „Śródmieście” w Kędzierzynie-Koźlu. Na stoiskach będzie można nie tylko kupić ubrania w rozsądnych cenach, ale również dodatki i zabawki.

– Organizuję giełdę, bo zauważyłam taką potrzebę. Na portalach społecznościowych jest pełno ogłoszeń o sprzedaży rzeczy po dzieciach i nie tylko. Opole ma swoją giełdę, więc postanowiłam, że i Kędzierzyn-Koźle na taka zasługuje. Giełda jest też miejscem, gdzie tworzą się nowe znajomości i wystawcy kontaktują się ze sobą także poza nią – mówi organizatorka giełdy Katarzyna Bich-Serafin.

Wciąż są wolne jeszcze dwa stoiska, które można zarezerwować w cenie 15 złotych kontaktując się z organizatorką telefonicznie: 512 945 542. Giełda rozpoczyna się o godzinie 10 i będzie trwać do godziny 14.

2 KOMENTARZE

Skomentuj