Już w piątek na kozielskim rynku startuje jarmark świąteczny. Rozświetlenie choinki w niedzielę

6

Kędzierzyn-Koźle powoli przygotowuje się do świąt. Bożonarodzeniowy klimat poczujemy mocniej już w najbliższy weekend. Punktem kulminacyjnym trzydniowego jarmarku na kozielskim rynku będzie rozświetlenie choinki – 6 grudnia o godz. 16.00. Iluminację będzie można zobaczyć podczas relacji na żywo w naszych mediach społecznościowych.

Świąteczne handlowanie rozpocznie się już w piątek 4 grudnia o godz. 14.00. Na kilkunastu stoiskach znajdziemy ciekawe pomysły na prezenty, rękodzieło, ozdoby świąteczne i bombki. Jarmark odbędzie się przy zachowaniu maksymalnych środków ostrożności, bez imprez towarzyszących i występów. Stoiska zostaną odpowiednio rozstawione, kupujący będą mieli do dyspozycji środki do dezynfekcji. Przypominamy również, że wszyscy odwiedzający powinni mieć na twarzach maseczki.

Jak co roku punktem kulminacyjnym jarmarku będzie rozświetlenie 10-metrowej choinki. W tym roku, aby nie grupować się na rynku, zapraszamy do śledzenia iluminacji w naszych mediach społecznościowych:
www.facebook.com/miastomozliwosci
www.facebook.com/MOKwKK
www.instagram.com/miasto_kedzierzyn_kozle

6 KOMENTARZE

  1. Pisiorki pewnie grzecznie siedzą w domu i stosują się do wszystkich obostrzeń, w innym wypadku chyba by nie wytykali Pani Prezydent że pozwala na organizację tego typu imprez. Nie uwierzę że wyborcy PIS są hipokrytami, bo jak wiadomo: Żyjemy w najlepszym państwie na świecie, rząd jest idealny, premier doskonały, prezydent wybitny, a prezes PIS bez skazy

    • Platfusik znowu się moczy na forum. Nie musisz powtarzać tych idiotyzmów po raz n-ty. Wszyscy to wiemy i się cieszymy, że nie rządzą platfusy z wodzem ryżym na czele. To była dopiero ekipa, co miała w tyłku zwykłych ludzi. Tylko przyklaskiwać za te ich rządy. Ich popisy to mamy w Pacanowie i widać efekty tego cyrku na każdym kroku. Za cały kraj niech się lepiej już nie biorą. Mieli swój czas na likwidację czego się da i zwijanie państwa.

      • Haha, cieszę się że w końcu przyznałeś że „rząd jest idealny, premier doskonały, prezydent wybitny, a prezes PIS bez skazy” to idiotyzmy. Widzę że zaczynasz dostrzegać patologię rządów PIS i zdziczenie ich wyborców.

  2. Policja przyjedzie wszystkich spisać i skieruje wnioski do sanepidu? pod dworcem PKP nie może się zgromadzić 10 osób a na Rynku można się gromadzić?

Skomentuj