Już tylko miesiąc dzieli nas od kolejnej edycji Biegu Koziołków. Do czwartku niższe wpisowe

4

To ostatnie dni zapisów do biegu w cenie 60 złotych od osoby. Po czwartku, 28 kwietnia wpisowe będzie droższe o 20 złotych.

XII Bieg Koziołków odbędzie się w sobotę, 28 maja. Uczestnicy będą mieli do wyboru dystans 5 i 10 kilometrów. Tak jak w poprzednich latach w ramach imprezy odbędą się zawody nordic walking oraz zawody dzieci i młodzieży.

Na liście zgłoszonych zawodników do tej pory znajduje się blisko 400 nazwisk. Zapisy prowadzone są przez stronę (kliknij, aby przejść). Do 28 kwietnia za udział w zawodach zapłacimy 60 złotych, po tym czasie opłata wzrasta do 80 złotych, a w dzień startu wyniesie ona 100 złotych.

Tak jak w poprzednich latach, trasa biegu poprowadzi ulicami kozielskich osiedli. Uczestnicy biegu na dystansie 5 kilometrów będą mieli do pokonania jedną pętlę, startujący na dystansie dwukrotnie wyższym trasę biegu pokonają dwukrotnie. Dla komfortu biegaczy, w tym roku start zaplanowano na godzinę 18. Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji imprezy można znaleźć na wydarzeniu FB.

4 KOMENTARZE

  1. Ja się pytam za co ta opłata???za medal warty 5zł?Taki bieg powinien być za darmo by propagować zdrowy(raczej bieganie po asfalcie się nie zalicza)styl życia.Jak chce biec powiedzmy rodzina 2+2 to już się robi kwota nie akceptowalna.Czysta forma nabijania sobie kasy w kasie.Dziwię się że nie ma innych organizatorów by ten bieg zorganizować powiedzmy za symboliczną złotówkę.

    • Janusz, masz szansę, zorganizuj bieg za darmo, pokaż jak to się robi, niech od Ciebie uczą się inni. Dalej, nie siedź w fotelu. Czekamy na Ciebie.

      • Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu pod patronatem prezydenta miasta możliwości czyli królowej śnieżki. Opłata powinna wynieść tyle co koszt medalu i dyplomu. To jest promocja matołkowa 😅

Skomentuj