Jeszcze możemy zrobić prezent świąteczny dla podopiecznych Domu Dziecka i Domu Św. Karola

2

Akcja społeczna „SuperPaka dla dzieciaka” została przedłużona do 10 grudnia. Teraz mamy jeszcze kilka dodatkowych dni, aby stworzyć wyjątkowy prezent dla podopiecznych Domu Dziecka i Domu Św. Karola w Kędzierzynie-Koźlu. 

SuperMy czyli team pomocowy Sandra Gromada i Tomasz Kotowicz z Kędzierzyna-Koźla przedłużają do 10 grudnia akcję „SuperPaka dla dzieciaka”, czyli zbiórkę prezentów dla podopiecznych Domu Dziecka i Domu Św. Karola.

– Jestem mile zaskoczony, jak wiele osób dostarczyło nam mnóstwo słodyczy, kosmetyków, gier. Akcja została przedłużona po to, aby zebrać więcej pieniędzy. Chcemy kupić im naprawdę fajne prezenty i doposażyć placówki – mówi Tomasz Kotowicz.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które dostarczyły do tej pory prezenty. Dziękujemy również wszystkim, którzy przekazali dowolny datek na zrzutkę, z której zostaną zakupione magiczne prezenty dla dzieciaków. Zachęcamy innych do pomocy, niech te ostatnie dni mają magiczną moc. Niech każdy z Was będzie powodem, by inni uwierzyli w magię świąt – dodaje Sandra Gromada.

Każdy z nas może przyczynić się do tego, że dla dzieciaków, które nie mają łatwego życia, święta będą wyjątkowym czasem, pełnym radości. Wystarczy wejść na stronę:https://zrzutka.pl/7c7u3z i wpłacić dowolną kwotę pieniędzy.

Jeśli sami chcemy kupić prezent również możemy to zrobić, przekazując je w Barze Casino przy ul. Wojska Polskiego 18 lub umówić się na ich odbiór telefonicznie pod numerem: 660141630.

2 KOMENTARZE

  1. „Nasi” rządzący oatatnio pokazali, że mają dużo pieniążków rozdając na lewo i prawo, więc niech za sponsorują dzieciakom prezenty…

Skomentuj