Jesteś młody i myślisz o własnym biznesie? Możesz otrzymać wsparcie. Będzie spotkanie informacyjne

4

Masz mniej niż 30 lat i myślisz o założeniu własnej firmy? Chcesz wiedzieć jakiej pomocy możesz oczekiwać i jak ją uzyskać? Wszystkie odpowiedzi czekają na wyciągnięcie ręki. Nie musisz nawet wychodzić z domu.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu organizuje webinarium „Wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób poniżej 30 roku życia”. Spotkanie z udziałem specjalisty z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu zaplanowane jest dla osób fizycznych z obszaru całego województwa, które nie ukończyły jeszcze trzydziestego roku życia i pozostają bez pracy. Dotyczy to zarówno biernych zawodowo, jak i bezrobotnych niezarejestrowanych w urzędzie pracy.

Webinarium odbędzie się w środę 10.03.2021 o godzinie 11:00. Żeby wziąć w nim udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy nie później niż na dzień wcześniej do godz. 14:00.

4 KOMENTARZE

  1. Jesteście młodzi to uciekajcie z tego województwa albo kraju tu się nic nie opłaca A zasadzki jakie czyhają na zdolnych albo mając głowę na karku spotka się z nalotami urzędników aż parkiecie na pysk . Wasza praca to będzie wieczna gonitwa świątki piątki aby zarobić na wszystkie podatki łączne z ZUS. Składka ZUS 1600 zł prąd około 200 zł miesięcznie do tego dochodzi ogrzewanie czynsz i okaże się że trzeba zarobić około 3000 tyś zł A gdzie kasa na resztę życia. Jest wielu ludzi co tyle miesięcznie nawet w zakład,ie nie zarobi A Wy żeby żyć na poziomie zapomnijcie o urlopach i zachciankach nie mówiąc o założeniu rodziny . Ciekawe czy ten post będzie wyświetlony

  2. Jak to? Bezrobotny w tym wieku, nic tylko pogratulować rodzicom wychowania, kreatywności i dalszego trzymania dzieci na garnuszku a może kiedyś wydorośleje.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj