Jest reakcja Janusza Kowalskiego na pismo Sabiny Nowosielskiej. „Żarty się skończyły!”

15

Janusz Kowalski, kandydat Zjednoczonej Prawicy do Sejmu, zareagował na pismo prezydent Kędzierzyna-Koźla, w którym domaga się ona od niego przeprosin i zadośćuczynienia na rzecz hospicjum w związku z wypowiedziami dotyczącymi kontrowersyjnej sprawy sprzedaży portu. Janusz Kowalski mówił m.in. o „aferze portowej”. Po południu przesłał nam swój komentarz, którego pełną treść zamieszczamy poniżej:

„To PO i Robert Węgrzyn zrobili w kampanii wyborczej z inwestycji portu w Koźlu przedmiot ataku na PiS. Przypomnę, że nawet Sejmik Wojewódzki podął na wniosek PO w tej sprawie kuriozalną uchwałę.

Prezydent Nowosielska od 2 lat milczy komu sprzedano w 2017 r. port w Koźlu. Kiedy powiedziałem sprawdzam i zadałem to pytanie, skierowałem wniosek do NIK i zapowiedziałem referendum ws odwołania pani prezydent nagle się medialnie uaktywniła i straszy mnie pozwem.

W Opolu skorumpowana władza SLD także 20 lat temu straszyła mnie procesami, ludzie SLD mi je wytaczali. Wygrałem z nimi i zapowiadam, że mam determinację, żeby odsunąć Nowosielską od władzy w Kędzierzynie-Koźlu. Zjednoczę cała opozycję i rozliczymy wspieraną przez PO panią prezydent. Żarty się skończyły!”

15 KOMENTARZE

 1. Janusz odkupimy port i kolejna gałąź jakże ważnego i strategicznego dla naszego Państwa przemysłu pozostanie w naszych rękach i podatki w naszym budżecie miasta i wiecie co , oby tak było. Brawo PIS !!!! Macie moje wsparcie.

  • Trzeba być kompletnym idiotą aby myśleć że pisiory uruchomią port,cudem będzie jeśli uda się pogłębić i udrażnić tor Odry aby transport mógł się odbywać jak w latach 70/80poprzednigo wieku.

   • Pisiory wysiusiały kasę na pińcetki w imię trwania przy korycie. Więc nie będzie na uruchomienie żeglugi, służbę zdrowia, armię. Będzie za to na kretyńskie podkomisje katastrofy smoleńskiej, misiewiczów, wojska OT (czyli starszych harcerzy), lizodupców na stanowiska prezesów spółek skarbu państwa, burdelpapów na świeczniku, ojczulków opasłych opowiadających farmazony w imię ogłupienia narodu itp. Ale hołota i tak na nich zagłosuje, bo otrzymała 500.
    A kiedyś dziwiłem się dlaczego tak potężne państwo, Polska, tak się stoczyła, że doszło do rozbiorów.
    Teraz przestałem się dziwić.
    Następna era rozbiorów już się zaczeła. Cztery lata temu.

 2. mega-pieniacz uaktywnił się. w sądzie opowiesz o tym i będziesz przepraszał jak Zembaczyńskiego. Możesz produkować kolejne plansze i każdą w sądzie będziesz omawiał.

 3. twoja prezydent że chcesz odwołać!? tobie szkodzi !? lepiej się zamknij! moja prezydent i jak na razie to mi daje a nie odbiera ! brawo dla niej za to jak Kędzierzyn się zmienia !

Skomentuj