Jest praca w Miejskim Ośrodku Kultury. Nabór na stanowisko kasjer-sprzedawca-portier

5

Dołącz do załogi Miejskiego Ośrodka Kultury! Trwa nabór na stanowisko kasjer-sprzedawca-portier.

Od kandydata oczekuje się m.in. min. średniego wykształcenia, znajomości obsługi komputera (Word, Exel), dyspozycyjności – praca głównie popołudniowa i weekendowa.

Do obowiązków pracownika należeć będzie m.in. obsługa kas kin „Chemik” i „Twierdza” oraz kinowych punktów gastronomicznych, obsługa panelu administracyjnego strony internetowej (MODx), obsługa szatni, sprawdzanie biletów itp.

Na oferty MOK czeka do 16 grudnia 2021 r. Po szczegóły odsyłamy do Biuletynu Informacji Publicznej MOK – kliknij, aby przejść.

5 KOMENTARZE

  1. Zapomnieliście dopisać :uległość, brak własnego zdania, sprzątanie przed obiektami i najważniejsze-uległość nad przełożonymi tworzącymi dobra klikę.

  2. Odporność na stres to ma mieć ratownik medyczny ale kasjer w MOK’u, nosz kurde. No chyba, że tam panuje mobbing i inne formy motywacji niefinansowej.

  3. Ludziska! Wungiel do gminy przywieźli!! Jest praca!! Praca marzeń! W mieście możliwości- śmiech na sali kinowej. Brawo dla samorządu- znacząco podniòsł atrakcyjność tego grajdolu. Przez ostatnie 15 lat nie powstał żaden duży zakład pracy w gminie. Inwetycje takie jsk automotiv szerokim łukiem omijają kendziorkowo. Popatrzcie – na kogo glosowaliście benzenowe lemingi.

Skomentuj