Jest praca. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja poszukują osoby na stanowisko dyspozytora

0

Spółka Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje osoby na stanowisko dyspozytora.

Do obowiązków dyspozytora należy: przyjmowanie i ewidencjonowanie zgłoszeń o awariach i zakłóceniach w pracy systemu wodociągowego i kanalizacyjnego, dysponowanie w razie awarii zasobami ludzkimi i sprzętowymi, bieżąca analiza i kontrola pracy systemu wodno-kanalizacyjnego, współpraca ze służbami miejskimi celem zapewnienia właściwej organizacji prac awaryjnych. Praca wykonywana jest w trybie trzyzmianowym.

Wymagania oczekiwane od kandydatów: wykształcenie techniczne średnie lub wyższe (preferowane branżowe wodno-kanalizacyjne), wiedza i doświadczenie z zakresu sieci i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, udokumentowane pięcioletnie doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych w zakresie podstawowych programów komputerowych , umiejętność współpracy z klientami w zakresie realizacji zawartych umów i podstawowych zadań eksploatacyjnych, umiejętność działania pod presją czasu, podejmowania szybkich decyzji, oraz odporność na stres, posiadanie dobrych zdolności organizacyjnych oraz łatwość komunikowania się z jednostkami wewnętrznymi i zewnętrznymi, biegła znajomość topografii miasta Kędzierzyn-Koźle. Umiejętność pracy w środowisku CAD będzie dodatkowym atutem.

Praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę. MWiK zapewnia stabilne zatrudnienie oraz warunki płacowo-socjalne.

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych proszę składać do dnia 15.09.2017 roku w siedzibie Spółki przy ul. Filtrowej 14 w pokoju nr 13 lub wysyłać drogą elektroniczną na adres b.barszcz@mwik.com.pl

Skomentuj