Jest dokładny termin otwarcia „Wodnego oKKa”. Nowy basen w Kędzierzynie-Koźlu gotowy

13

Urząd miasta podał dokładny termin otwarcia krytej części nowego kompleksu basenów w Azotach.

Otwarcie odbędzie się 23 listopada o godz. 12. Wtedy na teren kompleksu wpuszczeni zostaną pierwsi użytkownicy. Czekać będzie na nich basen rekreacyjny, zjeżdżalnia, jacuzzi basen pływacki, a także kompleks saun i część gastronomiczna.

Latem przyszłego roku kompleks po raz pierwszy będzie funkcjonował jako całość. Część zewnętrzna „Wodnego oKKa” została otwarta w czerwcu tego roku i była dostępna do września. Kompleks jest przede wszystkim nastawiony na rekreację. Basenem sportowym pozostaje kryta pływania przy alei Jana Pawła II.

13 KOMENTARZE

  1. Droga ta rekreacja. Tyle baniek poszło na ten obiekt, to osprzęt powinien być ze złota i niezawodny – w odróżnieniu tego, jaki jest po remoncie „starego basenu”…

  2. NA 100 PROCENT BĘDĄ ,, ZŁOTE USTA „.LUDZIE BIERTA APARATY I JEDŹTA DO WODNEGO OKKA ,ROBIĆ FOTY DLA POTOMNYCH..ATRAKCJI NIE BĘDZIE KOŃCA.

  3. Za taką kasę to można było umieścić tam sześć torów basenu pływackiego, porządną zjeżdżalnie przy basenie zewnętrznym i jeszcze powinno zostać. A skoro basen przy Jana Pawła II jako jedyny ma pełnić funkcję basenu sportowego to dalej można będzie się w nim tylko pomoczyć, bo o pływaniu przy takim obłożeniu trudno mówić.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj