Jelonek wpadł do Kłodnicy i został porwany przez nurt rzeki. Na pomoc ruszyli strażacy

25

Cztery zastępy straży pożarnej interweniowały na rzece Kłodnicy w okolicy ronda Milenijnego. Ze zgłoszenia wynikało, że nurt porwał jelonka, który wpadł do rzeki.

O niefortunnym zdarzeniu poinformował strażaków świadek zdarzenia, który zauważył, jak jelonek wpadł do rzeki, a następnie został porwany przez nurt. Ratownicy zwodowali łódź i rozpoczęli poszukiwania, które prowadzone były zarówno w wodzie, jak i na brzegu rzeki. Na szczęście skończyło się szczęśliwie – jelonek odnalazł się na polach niedaleko rzeki, cały i zdrowy.

25 KOMENTARZE

 1. Do jelonka???
  Czy ja śnię??? Co się dzieje,poszaleliście,natura od zarania tak działa.Jedźcie do rzeźni ratować miliony krów,świń itp.

 2. Brawo strażacy za uratowanie jelonka!Bartoszu,gdy „przypadkiem”potrąci cię samochód lub spotka cię coś bardziej tragicznego to Nie pozwól sobie pomóc,gdyż natura tak chce i poświęcasz ochoczo swoje zdrowie lub życie dla dobra natury ! Czuwaj !

  • Realisto, IM nie odebrał, ale tobie na pewno. Może nie całkiem, bo jednak piszesz, a to znaczy że resztki się po czaszce wałęsają.

 3. Wezwę straż,tych bohaterów,do ryjówki,nie ma jak wyjść z kanału kanalizacyjnego.
  Już,zapierniczać na sygnale,jeszcze mysz polna w piwnicy biega,może głodna?? albo chora?
  Zasuwać strazacy,ratujcie kretyni.

   • Gdyby na lekcjach religii zamiast straszyć ideologiami czytano Pismo Święte (zwłaszcza Nowy Testament) i nauczano o dwóch przykazaniach danych przez Jezusa, to takich chamskich komentarzy by nie było, bo komentujący wiedzieliby, że zwierzęta też mają duszę, co wyraźnie zapisano w Apokalipsie.

 4. Zwierzęta mają duszę?
  Głupotą jest stawianie zwierząt niżej człowieka?
  Nienormalni jesteście,weżcie wasze psy i koty wpiszcie sobie do dowodu,róbcie im śluby i pogrzeby.
  Odmóżdżenie społeczeństwa postępuje.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj