Jedyny sklep na osiedlu Kuźniczka jednak będzie zamknięty. Właściciel podziękował klientom za wszystkie lata

11

Mimo iskierki nadziei, że sklep na osiedlu Kuźniczka będzie kontynuował działalność, właściciel poinformował klientów o likwidacji. To bez wątpienia smutna wiadomość dla mieszkańców osiedla, ponieważ był jednym sklep spożywczy na jego terenie.

Sklep na liczącym ponad tysiąc mieszkańców osiedlu Kuźniczka to bardzo ważne miejsce nie tylko ze względu na to, że w każdej chwili można podejść po brakujące produkty. Miał również wymiar społeczny. Na osiedlu mieszka wiele starszych osób, dla których spacery do osiedlowego sklepu były formą sąsiedzkiej integracji.

Jak poinformował nas właściciel sklepu, powodem zamknięcia jest bark pracowników. Być może w grę wchodzą też inne względy. Fakt jest jednak faktem, sklep znika z osiedla. Właściciel sklepu poinformował o likwidacji, ostatniej dacie dostawy pieczywa i podziękował swoim klientom za wspólne lata.

11 KOMENTARZE

 1. Państwo polskie zaczyna zarzynać właśnie takich drobnych przedsiębiorców.Niebotycznymi podatkami i opłatami.90 % zarobku sklepiku dla państwa.Ku chwale Rzeczpospolitej!!
  Zostaną tylko czempiony narodowe PGNIG ORLEN PGG… z marżami wy…. w kosmos i zdzierające ze wszystkich.

 2. Naprawdę, nic nie idzie zrobić? Może była za mała integracja ze starszymi osobami z osiedla, brak stolika gdzie mogli by usiąść, wypić kawkę czy herbatę z sąsiadem, odpocząć przed powrotem do domu. Jeśli nikt na forach nie staną w obronie tego przedsiebiorcy znaczy że ludziom nie zależało a szkoda bo fajnie jest mieć sklepik pod nosem na tak dużym osiedlu oddalonym od marketów.

 3. Pani A.Miernicka przew.rady osiedla i p.E.Stogniew radna w UM powinne już wcześniej jak tylko był zamiar zamknięcia sklepu,próbować negocjować wysokość czynszu z MZBM na korzyść pana który prowadzi ten sklep,być może mniejszy czynsz pozwolił by utrzymanie tego sklepu dla dobra przedsiębiorcy i mieszkańców oś.Kużniczka.Czuwaj!

 4. Ale głupoty… z powodu braku ,,pracowników,, to chyba jakieś żarty. !
  Sama aplikowałam tam jakieś półtorej tygodni temu , mam doświadczenie w sprzedaży ale i tak właściciel odmówił mi pracy. Wydaje mi się że jest inny powód likwidacji .

  • Podatki, Nowy Ład, koszty prądu???
   Nie to niemożliwe, w Wiadomościach słyszymy, że jest wspaniale! To przez Tuska i jego krecią robotę ten przedsiębiorca zamyka biznes. On od 8 lat nie rządzi, a tylko szkodzi PiSowi, przeczytałem na pasku między 19.35 – 19.55

 5. To jest nieprawda co przedstawione w artykule, błąd tkwi po stronie właściciela gdyby tylko miał dobre chęci to sklep by się obronił.
  Otworzyłem dziesiątki sklepów dla różnych firm na terenie Polski i do tej pory żaden nie zakończył działalności, mimo że w sąsiedztwie sieciówek.
  Jeżeli na terenie tego osiedla ktoś ma chęci aby uruchomić sklep to służę pomocą ( pochodzę z KK – mieszkam w Poznaniu).

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj