Gotujące ekipy z Kędzierzyna-Koźla w jednej kuchni. Wielki finał „Gastronomii do Zobaczenia”. WIDEO

8

Czas na finałowy odcinek „Gastronomii do zobaczenia” – kampanii, którą w kwietniu rozpoczęło Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu.

W programie mieliście okazję poznać wyjątkowych szefów kuchni, przepisy na pyszne dania, poznać ludzi, którzy stawili czoła pandemii, a dzięki swoim pomysłom i kreatywności pokazali, że dobra kuchnia zawsze się obroni, nawet w czasach kryzysu. Ten cykl powstał po to, by promować lokalną gastronomię. Poszczególne odcinki zostały bardzo ciepło przyjęte przez widzów. Takiego projektu jeszcze u nas nie było, restauratorzy przyznali, że był dla nich wyzwaniem. Oni sami mieli odwagę, by po raz pierwszy wpuścić kamery do swoich kuchni i opowiedzieć, jak się tworzą kulinarne, w wielu przypadkach dzieła sztuki. Z każdym odcinkiem byliśmy coraz bardziej zaskakiwani smakami, ludzkimi historiami, pasją do gotowania, aż w końcu doszliśmy do wniosku, że niejeden w kraju mógłby się od nich uczyć! Zapraszamy was na finałowy odcinek w pracowni gastronomicznej Zespołu Szkół nr 1 w Koźlu. Wszystkim lokalom dziękujemy za udział w kampanii – byliście świetni! I cóż, mamy nadzieję gastronomio, do zobaczenia!

8 KOMENTARZE

  1. Świetni pozytywni ludzie, jadłem już w Czarno na Białym i jedzenie jest ekstra. Fajni młodzi ludzie z pasją i dobry projekt, widziałem wszystkie odcinki. Wszystkim szefom kuchni gratulacje za odwagę

  2. komuś się chyba coś pofyrtało. Lecibil jak geslerka obiadki za free zjada. A teraz jakiś odcinek finałowy. Fartuchy z logo, przecież to kosztuje i po co? Dla zdjęcia? Weźcie się ogarnijcie.

  3. Świetne miejsca warte odwiedzin i przy okazji dobra promocja szkoły do której chodziłem. Miło wspominam jedynkę. Fajnie ze udało się połączyć szefów kuchni z młodymi kucharzami. A tak swoją drogą mamy fajne miejsca do zjedzenia w mieście, będę odwiedzać.

  4. Spoko kampania , ja bym jeszcze pooglądał parę miejsc. I kto by pomyślał że jeszcze niedawno nie można było wejść i zjeść po ludzku

Skomentuj