Jechali ponad sto na godzinę w terenie zabudowanym i pożałowali. Policja zatrzymała prawo jazdy trojgu kierowców

5

Kierowanie samochodem z nadmierną prędkością to nie tylko ryzyko utraty prawa jazdy, ale przede wszystkim zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego. Dla kierowców lubiących szybką jazdę nie ma taryfy ulgowej. Przekonało się o tym troje kierujących, których prędkość zmierzyli policjanci z kędzierzyńskiej drogówki.

Policjanci z kędzierzyńskiej drogówki w dwa dni zatrzymali prawa jazdy trzem osobom, które w obszarze zabudowanym przekroczyły dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h.

W środę (17 maja) na Al. Armii Krajowej w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, kierujący osobowym audi jechał aż 109 km/h. 30-letni kędzierzynianin rozwinął taką prędkość w rejonie przejścia dla pieszych. Natomiast wczoraj (18 maja) w Polskiej Cerekwi mundurowi zmierzyli prędkość osobowego audi. Kierująca pojazdem 53-letnia mieszkanka naszego powiatu na obowiązującej „trzydziestce” pędziła 100 km/h. Tego samego dnia w Większycach funkcjonariusze zatrzymali do kontroli 30-letniego kierowcę volkswagena. Mieszkaniec powiatu prudnickiego w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 64 km/h.

Źródło: Policja Kędzierzyn-Koźle

5 KOMENTARZE

  1. Czyli nic się nie zmieniło!!! Stale miejsca łapanek roztargnionych kierowców przez wyskakiwanie z krzaków. Ma to tyle wspólnego z bezpieczeństwem co zeszłoroczny śnieg na czystość Odry.🤣

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj