Jechał z prędkością 102 km/h w terenie zabudowanym i stracił prawo jazdy

7

Przez trzy miesiące odpocznie od jazdy samochodem 54-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, który przekroczył o ponad 50 km/h dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Kierowca osobowej skody wpadł podczas kontroli w Starych Kotkowicach (pow. prudnicki).

Prudniccy policjanci ruchu drogowego realizując zadania grupy „Speed” szczególną uwagę zwracają na tych kierowców, którzy w rażący sposób naruszają przepisy drogowe. Funkcjonariusze tylko w tym tygodniu zatrzymali prawo jazdy 2 kierowcom, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Niechlubnym rekordzistą okazał się 30-letni mieszkaniec powiatu nyskiego, który jechał osobową kią 105 km/h na obowiązującej „pięćdziesiątce”. Nieznacznie mniej bo 102 km/h miał na liczniku podróżujący skodą 54-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani do kontroli w Starych Kotkowicach.

Nieodpowiedzialni kierowcy już stracili prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo za swoje zachowanie na drodze zostali ukarani wysokimi mandatami, a na ich konto trafiło po 10 punktów karnych.

7 KOMENTARZE

      • no ale dalej będzie jeździł, co to dla niego za różnica czy na dłużej czy na krócej. na yt można zobaczyc co robi amerykańska policja: kajdanki, na posterunek, rejestracja, odciski palców, do celi… a jak kierowca próbuje sie stawiać to nagle leży na ziemi i cd jak poprzednio

  1. Aaaaa. Stare Kotkowice. Kiedyś tam maluchem gzułem 65/h i płaciłem trzysta, jak artysta z Chłopców Radarowców, Rosiewicza.
    Stare Kotkowice, to taki drugi Biały Bór.

  2. Policjanci juz od dawna nie spełniają swojej pierwotnej roli. Wiarygodność = 0. Tylko widać działania mobilizacyjne,i logistyczne, państwa policyjnego.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj