Jechał ponad sto na godzinę, bo spieszył się z córką do szkoły. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy

4

Kierowca osobowej toyoty pędził przez miasto z prędkością 107 km/h. 47-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Policjantom tłumaczył, że spieszy się z córką do szkoły. Pośpiech jest złym doradcą, dlatego przede wszystkim powinniśmy się kierować bezpieczeństwem.

Wszyscy znamy powiedzenia takie, jak „Spiesz się powoli”, czy „Pośpiech jest złym doradcą”. O tych maksymach najwyraźniej zapomniał 47-letni kierowca toyoty, który spiesząc się z córką do szkoły przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.

Mężczyzna poruszał się z prędkością 107 km/h na obowiązującej „pięćdziesiątce”. Pomiaru prędkości dokonali funkcjonariusze drogówki, którzy w godzinach porannych sprawdzali, czy na ul. Portowej w Kędzierzynie-Koźlu kierujący jeżdżą zgodnie z przepisami. Oprócz 47-latka w samochodzie znajdowała się jego nastoletnia córka. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że spieszy się z córką do szkoły, gdyż za kilka minut zaczyna lekcje. Ta gonitwa kosztowała mieszkańca naszego miasta utratę prawa jazdy na 3 miesiące, dopisanie punktów karnych oraz wysoki mandat.

Powód podany przez kierowcę w żaden sposób nie tłumaczy takiej prędkości. Kilka minut spóźnienia na lekcje nie wyrządzi nikomu żadnej krzywdy, natomiast nadmierna prędkość może być przyczyną tragicznego w skutkach wypadku. Dlatego apelujemy o rozsądek na drodze. Pamiętajcie o bezpieczeństwie i spieszcie się powoli.

Źródło: Policja Kędzierzyn-Koźle

4 KOMENTARZE

 1. Hmmmmm 😳 Kurde! i dbaj tu człowieku o to, żeby dzieciak się uczył 😕

  Czyli jest kurde NIE dobrze 🥴. A NAWET bardzo, bardzo niedobrze 🤭

  Dodatkowo policja coraz więcej zatrzymuje i nawet KURDE coraz więcej jest aresztowań wysokich rangą aktywistów i członków PeŁo 🧐

  Nawet sądy jakby zgłupiały i CORAZ częściej wydają wyroki na cudownie szlachetne elementy Platformy Obywatelskiej 😆
  A przecież dalej obowiązuje doktryna Neumana czy Nojmana, że sądy mają OBOWIĄZEK kurde!!!! się słuchać Platformy PO-UBeckiej !!!!!🙄

  Do wczoraj było zapuszkowanych, aresztowanych i oskarżonych 13 takich bardzo ważnych elementów z PO- w tym ministrów, byłych posłów, prezydentów itd. za przekręty że szok 🥴😳

  Wczoraj aresztowany jakiegoś burmistrza (koalicjanta) PO, za przekręty – za bardzo sprytne i SUPER ekstra kombinacje finansowe 😎

  Dzisiaj 15 marca policja aresztowała kolejnego ważnego urzędasa PeŁo w Warszawie – za rozpowszechnianie pornoli z udziałem dzieci. I na dodatek wyłapano szpiegowsko-dywersyjną grupę działającą dla dobra Rosji i Putina.
  O zwyczajnych złodziejach z PeŁo to nawet nie wspominam.

  A przecież Donaldu Tusku czy TVN z Gazetą Wyborczą – w kółko powtarzają – że tylko i wyłącznie PiSory kradną.🙄
  W dodatku Putin tylko dlatego napadł na Ukrainę – bo Kaczyński tak sobie życzył 😆😂

  A policja czy sądy jakby nie wierzą, kto jest tym złodziejem. 😆
  W dodatku w szeregach ukochanej WŁADZUNI miasteczka NIEmożliwości i nie tylko tu – zauważono pewien wyraźny niepokój 😳😉

  Kurde! Co za cholerne czasy. Ale taki mamy klimat 😎

 2. A kto sprawdził czy milicjanci byli trzeźwi???może też gnali jak to bywa często w kk.Radiowozy w kk jeżdżą jak chcą,zero przepisów więc wypadałoby zacząć porządki od siebie.

  • To wszystko jest pikuś!!! Najwieksze jaja to policja z radarem na portowej. Tego jeszcze nie grali,a tak przy okazji może jak dzieciaki by tak na nogach zasuwaly do szkoły to może by bardziej mózgi dotlenily i formę fizyczną poprawiły. Skończyły by się problemy z nadwagą.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj