Jechał kompletnie pijany, wylądował w polu kukurydzy. Zasnął na kierownicy przy włączonym silniku

6
Fot. policja

42-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla zasnął za kierownicą mercedesa i wjechał w pole kukurydzy. Badanie alkomatem wykazało blisko 2,5 promila w jego organizmie. Dodatkowo, miał on dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Kilka dni temu Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich otrzymał informację od mieszkańca powiatu strzeleckiego, że osobowy mercedes porusza się całą szerokością jezdni. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali uruchomiony pojazd w polu kukurydzy, a w nim śpiącego za kierownicą mężczyznę.

Mundurowi już po chwili wiedzieli, co było przyczyną zachowania kierowcy. Wynik badania 42-latka wskazał blisko 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci ustalili również, że mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla ma dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Teraz 42-latek ze swojego postępowania będzie tłumaczył się przed sądem. Za złamanie sądowego zakazu oraz jazdę w stanie nietrzeźwości może mu grozić kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

6 KOMENTARZE

  • Za platfrędzli pewnie było praktyczne i ze stali. Błyskotliwy jak salceson się zrobiłeś w tych swoich głupawych wywodach.

  • @mieszkaniec KK. Jak spowoduje tragedię, to też będzie można mu naskoczyć.😕

   Widocznie jest tak ważną szyszką, że sąd jeszcze nakaże aby ofiara przeprosiła pijanego bydlaka za kierownicą.😠

   Za to że przeszkadza i utrudnia pijanemu gnojowi jeździć po drogach.
   A wiadomo, że sądom też można naskoczyć. I można im, co najwyżej nagwizdać 😎

Skomentuj