Jazda land roverem zakończona na drzewie w centrum. Wszystkie służby na miejscu

8

W poniedziałek przed godz. 22 służby otrzymały zgłoszenie o groźnie wyglądającej kolizji przy ulicy Konstantego Damrota. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w pobliżu skrzyżowania ulic Jana Matejki oraz Konstantego Damrota. Kierujący pojazdem marki Land Rover miał tłumaczyć, że stracił panowanie nad autem, gdy próbował ominąć zwierzę, które wybiegło na jezdnię. Zjechał na przeciwległy pas i uderzył w drzewo. Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. W wyniku zdarzenia jeden z pasów drogi został wyłączony z ruchu.

8 KOMENTARZE

  1. Miał kupę szczęścia, że zderzył się z drzewem, a nie z innym samochodem. Lub nie najechał na idących pieszych… O tej porze ulice są, na szczęście, prawie puste. Wiem, że omijanie zwierząt to jest odruch. Ale nie należy tego robić, zwłaszcza w mieście. Powinni tego uczyć kierowców na kursie prawa jazdy. W mieście nie ma dużych zwierząt na ulicach. Z dwojga złego należy wybrać własne zdrowie, a może i życie. Nie mówiąc już o zrujnowanym samochodzie…

Skomentuj