Jarosław Kaczyński w Kędzierzynie-Koźlu. Prezes Prawa i Sprawiedliwości spotkał się ze zwolennikami. WIDEO

42
Fot. Prawo i Sprawiedliwość.

Do Kędzierzyna-Koźla przyjechał Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, który spotkał się ze swoimi zwolennikami w dużej sali hotelu w Azotach. Wydarzenia transmitowaliśmy na żywo.

Prezes PiS jest w trakcie objazdu po Polsce. W niedzielę dotarł również do Kędzierzyna-Koźla. Uczestnicy spotkania w zdecydowanej większości wchodzili na zaproszenia. Sala była wypełniona całkowicie. Spotkanie trwało 2 godziny. Najpierw Jarosław Kaczyński wygłosił przemówienie, w którym mówił o sytuacji gospodarczej, wojnie w Ukrainie, relacjach z Niemcami i oczywiście nadchodzących wyborach. Jarosława Kaczyńskiego przywitała szefowa prawa i Sprawiedliwości na Opolszczyźnie Violetta Porowska, która następnie poprowadziła część poświęconą na pytania, odczytywano je z kartek wrzuconych wcześniej do urny. Na koniec, podczas podziękowań, prezes PiS otrzymał koszulkę Zaksy ze swoim nazwiskiem i piłkę. Spotkanie przebiegło bez incydentów. Portal KK24.pl relacjonował je na żywo:

42 KOMENTARZE

 1. Nie wierzę bez incydentów czyżby UBywatelom opadło morale spowodowane spadkiem temperatury. To nie dobrze bo jest takie powiedzenie „pokaż mi swoich wrogów a ja powiem ci jak jesteś wielki”.

  • A niby z jakiej racji prezydent miasta miałaby witać jakiegoś szeregowego posła? To raczej ten poseł powinien zabiegać o rozmowę z prezydentową miasta.

 2. Kukła… bredził o seksie, jedyny temat na którym się zna jak nikt na sali
  a portkowa szczerzyła się przy pampersie jak oślica

  Co za żenujący spektakl, idę włączyć Donalda i jego rozmowy, chcę mieć porównanie.

 3. Nie wiem czy Sabina Nowosielska spotkała się z Jarosławem Kaczyńskim,ale jeżeli nie to bardzo źle o niej świadczy. Dla dobra mieszkańców można schować animozje i otworzyć się na wspólpracę z PiS. Przez to można by zrobić o wiele więcej dla miasta.

 4. A skąd oni wszyscy przyjechali.Ten człowiek to już na dobre odleciał a z kim będzie grał w siatkówkę z kotem? To jest żenada to co ten człowiek gada.

  • Ty pewnie będziesz grał że ślimakiem w pchełki lub elektroniczne bierki. Lepiej antypolskiego szkodnika ryżego posłuchaj. Ten to dopiero pierplaci od rzeczy jakby się zaciągnął pierdem za mocno. Też chyba odlatujesz, sądząc po wypocinach.

 5. Możecie obrażać Kaczyńskiego i uważać się za mądrzejszych od niego ale to nie zmieni faktu ,że zwykłymi zjadaczami chleba jesteście a prezes rządzi Polską. I kto tu jest mały człowieczki?

 6. A ja słucham uważnie Mentzena, szefa Konfederacji.
  Tusk, demokracja liberalna. Kaczyński, demokracja patriotyczna. Mentzen, po prostu demokracja.
  Demokracja w wydaniu Mentzena różni się od demokracji Tuska i Kaczyńskiego tym czym różni się krzesło od krzesła elektrycznego.

  • A ja słucham Hołowni. I widzę, że Mentzen tylko mówi, ale nie wie jak to zrobić. Polska 2050 wie jak wprowadzić w życie to o czym mówią. Różnica między Mentzenem a Hołownia jest taka jak miedzy oglądaniem zdjecia z egzotycznego kraju, a bycia w tym kraju.

   • Hołownia wg mnie jest listkiem figowym PO Tuska. Przejmuje tych sympatyków PO o tradycyjnych poglądach a PO może skręcać w lewo po wyborców lewicy. Po wyborach się połączą. Taki deal.
    A Konfederacja sięga po nowy elektorat, młodych i przedsiębiorczych. Dostanie więcej głosów niż Polska 2050.

    • Konfederacja jak na razie to jest na każde zawołanie PiSu. A w wywiadzie radiowym Mentzen stwierdził, że właściwie na chwilę obecną partia nie ma programu, bo wybory są dopiero za rok. Adrian skończ bredzic

     • Nie tak odpowiedział. Mówił o tym, że aby ich kampania była skuteczna musi się odnosić do bieżących, nurtujących Polaków spraw. I dlatego jeszcze nie będzie ujawniał szczegółów.
      Ale powiedział również, że chciałby zostać ministrem finansów, po to, aby zmniejszyć podatki (szczególnie dla małych firm) i maksymalnie uprościć system podatkowy.

     • Konfederacja nie jest na każde zawołanie PIS-u. Mentzen w każdym wywiadzie mocno PIS krytykuje. Ale rzeczywiście są inni niż tzw totalna opozycja, mają swoje zdanie w każdej sprawie i głosują w Sejmie wg niego a nie jak pozostali na nie, bo to wymyślił PIS.

 7. Przyjechał naczelnik państwa i gada o kobietach jak by jakąś miał,gada o dzieciach jak by jakieś miał,gada o małżeństwie jak by w jakimś był.Ceny w sklepach szaleją ale skąd ma wiedzieć bo mu wszystko pod nos podają,tankować nie musi bo go wożą.Kredyty co miesiąc do góry ale co go to obchodzi.No…wielki ten człowiek i jeszcze wie co mówi 🙄

 8. Skoro opozycja obiecuje zachować po wyborach świadczenia socjalne PIS-u, to zmiany będą głównie personalne – TKM.
  Wyjątkiem jest Konfederacja Sławomira Mentzena. Jeśli dostanie 15% głosów to będzie języczkiem u wagi i może narozrabiać zmuszając ewentualnego koalicjanta do rozsądnych reform ekonomicznych – podatki, budżet.
  Nie będzie to stracony głos.

  • Ja jestem niesamowicie skłonny zagłosować na skrajną prawicę, ale wolnościowców Ci jako pierwsi zagonią Polaków do pracy ucinając wszelkie świadczenia. Wspomniany Męczen tak właśnie pragnie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj