Jarosław Kaczyński przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla. Będzie spotkanie z prezesem Prawa i Sprawiedliwości

53
Foto: Prawo i Sprawiedliwość.

W najbliższą niedzielę 20 listopada do Kędzierzyna-Koźla przyjedzie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Informację, która jeszcze nie została oficjalnie przekazana, potwierdziliśmy u lokalnych polityków PiS. Spotkanie odbędzie się w Hotelu Solidaris na osiedlu Azoty. Początek o godz. 16. Poświęcone będzie ono bieżącej tematyce społeczno-politycznej. Jarosław Kaczyński jest w trakcie objazdu po kraju. Kędzierzyn-Koźle będzie kolejnym miastem na jego trasie.

53 KOMENTARZE

 1. Odblokuje Port?

  Może ktoś odważny zapyta, ooo wiem, przecież będzie tam również przedstawiciel władzy lokalnej – pani Sabina Nowosielska. Kaczyński zawsze spotyka się z mieszkańcami i jest otwarty na konkretne pytania. On zawsze żywotnie był oddany sprawom Śląska. To jest szansa, że Polska dowie się o Kędzierzynie nie tylko ze stron sportowych.

  Prezes powiedział, że mógłby lepiej biegać niż Tusk, można mieć nadzieję, że jest również taki mocny w siatkówkę. Plasowałbym go na pozycję libero, nie żebym mu wypominał wzrost…

  Miejmy nadzieję, że Twitter będzie pełen złotych myśli podpisanych logiem naszego miasta…

 2. W niedzielę planowałam dać sobie w szyję, ale spotkanie z przystojnym, eleganckim i nowoczesnym a nie jakimś zaściankowym mężczyzną ważniejsze. Pójdę więc na spotkanie z Jarkiem.

  • Kozielski platfus już wyskoczył z nory i ujada niczym jego ryży guru w antypolskiej pseudostacji Tuskacz Vision Network. Błysnął intelektem jak neon na domu rozpusty. Żenujący jesteś koźle. Znajdź sobie lepiej jakąś kozę a nie za klauna robisz.

  • Do @Koźlak Centrum. Kiedyś analfabeci podpisywali się trzema krzyżykami 😕

   Widocznie coś poprawiło się w tym pakecie tematów, bo teraz podpisują się gwiazdkami 😆
   Ale rozumiem, że – każdy orze JAK MOŻE.🤭

   A że INACZEJ biedactwo widocznie nie może, to chociaż tak se PO-orze 😎

  • Te doktor, czy jak się tam wabisz, lepiej ryżego szkodnika posłuchaj jak na temat kłamstw chsesz dyskutować a nie jakieś baśnie opowiadasz. Pewnie oglądasz regularnie dział fantastyczny na antypolskiej pseudostacji tFAŁSZnPO24 stąd te twoje śmieszne wywody. Rozbawiłeś publiczność.

 3. Ale że co? Po co przyjeżdża? Już chyba wszyscy miłośnicy mają dość tych bajek opowiadanych i przekazywanych na TVP info. Katastrofa dzieje się tu i teraz i nie zmieni tego wybudowana za unijne pieniądze obwodnica bez łącznika z wielką chemią i polem południowym.

  • Ty pewnie słuchasz baśni z mchu i paproci a antypolskiej pseudostacji tFAŁSZnPO24. Tam to dopiero dział fantastyczny jest rozwinięty. Wszystko nie tak. Ten nie tak, mrugnie, ten za głośni pierdnie. Wieszczą koniec świata każdego dnia. Ni ma co się dziwić jak niezbyt rozgarnięci się tych głupot nasłuchają to boją się z domu wyjść. Ocknij się z letargu w końcu, bo tak walisz te kocopoły alby walić.

 4. Podziwiam Kaczyńskiego za to że kieruje od lat dużym państwem z dobrym skutkiem.
  Ma swoje wady,które skrzętnie wyłapują przeciwne mu media,ale kto nie ma.
  Trzeba przyznać że politycy rządu nie boją się kontaktów z „ludem”,jeżdżą po Polsce,nawet po za..upiach.Chce im się.

   • dzięki, alinko, że mnie popierasz. w nagrodę dostaniesz ode Mnie świeżutki Święty Pamper, którego zapełniłem podczas ostatniego pobytu w kędzierzynie. nie pozwoliłem Go wyprać mariuszkowi, żebyś miała po Mnie pamiątkę.

    • Możesz sobie ze mnie jaja robić ale ja staram się słuchać ludzi ważnych dla Polski i ich oceniać. Taką dobrą ocenę miał u mnie Donald Tusk gdy mówił o obniżeniu podatków 3×15 lub o komercjalizacji kas chorych i szpitali na wzór Niemiec. Ale teraz jego pomysły są mi obce. Dobrze oceniam również Konfederację z nowym Prezesem Sławomirem Mentzenem. Tak, że nie jestem ślepą wyznawczynią Prezesa.
     PS
     A twoje metody dyskusji oceniam jako prymitywne i obrzydliwe.

  • Jerry, wymień choć kilka jego wad, bo nie wierzę, by miał jakieś niedoskonałości charakteru.
   Czy ktoś słyszał, by Jarosław Kaczyński kogoś, jakąś grupę społeczną obraził?
   Czekam na przykłady.

  • masz rację Janusz, Kaczyński kieruje dużym państwem, /a powinien rząd/ i z jakim skutkiem? Przed nim też byli „wielcy” Bierut, Gomułka, Jaroszewicz, Gierek i jak skończyli?

 5. Ciekawe z którego teraz miasta autobusami przywiozą „mieszkańców” i oby ci zaproszeni „mieszkańcy” nie zapomnieli zabrać ze sobą zeszytów i długopisów bo prezes godzinami będzie milczał !
  Jak cyrk objazdowy z „kobietą z brodą”.

  Łubu dubu, łubu dubu… !
  Cała Polska się z nich śmieje – komuniści i złodzieje !

    • Krzywak zapiał niczym kogut o poranku. Ty nawet stylu nie masz gnomie. Przestań za klauna robić bo ci lewatywę zaaplikuję między dwa wzgórza, to się ockniesz z letargu.

    • Prostak – został sam w farmie trolli Olgino, rossyjska gotówka się kończy.
     Styl prymitywny do rozpoznania po 2 słowach, od razu czuć starą onucę.

    • Pinokia to masz w stringach. Posłuchaj swojego guru antypolskiego ryżego. Ten to dopiero jest prawdomówny. Ale platfus ma bielmo na oczach, sądząc po wypocinach.

 6. Po co taki gość przyjeżdża na ŚLĄSK ???
  Przecież ŚLĄSK TO ZAKAMUFLOWANA OPCJA NIEMIECKA……
  Już wszyscy zapomnieli?
  Wstyd i brak honoru

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj