Janusz Korwin-Mikke przyjeżdża do Kędzierzyna-Koźla: podejście drugie

14

Fani Janusza Korwin-Mikkego jednak spotkają się ze swoim idolem. Polityk po raz drugi zapowiedział, że przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla.

Pierwsze spotkanie z Januszem Korwin-Mikkem miało się odbyć 13 maja w Domu Kultury Chemik. Licznie zgromadzoną publiczność czekał jednak zawód – idol się nie pojawił, gdyż, jak się usprawiedliwił, musiał stawić się w sądzie. Z mieszkańcami rozmawiali jednak inni przedstawiciele Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy: Roberta Iwaszkiewicz i Konrad Berkowicz oraz prezes Partii Kierowców Halszka Bielecka.

Nic jednak straconego. Jak poinformowali naszą redakcję przedstawiciele Konfederacji, spotkanie z Januszem Korwin-Mikkem odbędzie się ponownie już w środę 22 maja o godz. 17 w Restauracji Ogrodowa przy ulicy Gliwickiej. Wstęp wolny.

14 KOMENTARZE

  1. Chyba pójdę go spytać, jak to było z tym poparciem faceta oskarżonego o SZPIEGOSTWO na rzecz Ruskich?😐😕

    Facet BARDZO dziękował Korwinowi i Braunowi -‚w ruskich gazetach😕

  2. Proszę redakcji, co to za opis „fani”, „idol”, „publiczność”? Ja rozumiem że to nie spotlanie z Popis-em ale to nie znaczy że trzeba lekceważyć i zdyskredytować. Mi się zdaje czy to próba takiego lekceważenia opcji politycznej z poza establishmentu? Gratuluje „redakcji” „artukułu”. Pozdrawiam.

  3. ale się w tej podłej, najgorszej, faszystowsko lewackiej Unii wyżarł, a taki był chudy na wikcie sejmowym

Skomentuj