Jakub Lewczak miał niespodziewanego gościa w szkole. Mistrza deskorolki odwiedziła prezydent Nowosielska

4

Z deskorolką praktycznie się nie rozstaje. Nawet dojeżdża na niej do szkoły. Godziny treningu i poświęcenie pasji popłaciły. Jakub Lewczak odnosi międzynarodowe sukcesy.

Gratulacje za osiągane wyniki złożyła mu prezydent Sabina Nowosielska. Odwiedziła ona chłopca podczas lekcji. W obecności dyrektora PSP nr 9 Wojciecha Czapli oraz koleżanek i kolegów z klasy przekazała mu list z wyrazami uznania. Niezapowiedziana wizyta w placówce była niespodzianką dla naszego mistrza.

Warto przypomnieć, że w kategorii U14 nie wielu może równać się z zawodnikiem z Kędzierzyna-Koźla. Podczas rozgrywanych w naszym mieście eliminacji wywalczył on sobie udział w mistrzostwach Polski w Krakowie. W stolicy Małopolski pojechał niemal bezbłędnie zajmując zasłużone pierwsze miejsce wśród rówieśników. Natomiast w klasyfikacji U16 zajął wysoką piątą lokatę. To jednak nie koniec sukcesów Jakuba Lewczaka. Śpiewająco przeszedł on również proces eliminacji w Ostrawie, skąd trafił do Pragi. Tam wywalczył już tytuł wicemistrza Czech i zdobywcy Pucharu Czech.

4 KOMENTARZE

  1. Na bank wymyśliła to ”Tereska”, z IPM. Podobna akcja była już kilka lat temu, jak mała dziewczynka uratowała z opresji swoją matkę. Też się Sabina pofatygowała. Cóż, pomysł na miarę Wydziału Informacji i Promocji Miasta tutejszego magistratu. Powinno się tam wymienić wszystkich pracowników. Lenie jedne.

  2. Sama Jana z dżungli odwiedziła 14 latka w szkole, niech jeszcze w ramach ocieplenia wizerunku Nowosielska wpadnie na Grunwaldzką na słonecznik.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj