Jak zacząć przygodę z bukmacherką?

1

Obstawianie meczów to świetna zabawa, która wzbogaci niejeden wieczór spędzony na kibicowaniu ulubionej drużynie. Oprócz tego obstawianie zakładów bukmacherskich daje realną możliwość wzbogacenia się i to o wiele. Pytanie jednak, od czego należy zacząć?

Jak zacząć przygodę z bukmacherką? Najszybciej przez internet

Wiele osób zastanawia się, od czego zacząć obstawianie zakładów bukmacherskich. Na samym początku przyda się trochę wiedzy, ale warto też określić, u jakiego bukmachera chcemy obstawiać. Na tej płaszczyźnie można wybierać między bukmacherami naziemnymi a bukmacherami internetowymi. Drugi wariant, obstawianie spotkań online, ma mnóstwo zalet w postaci bardziej atrakcyjnych wysokości kursów i często większej liczbie dyscyplin, które można typować. Ostatecznie jest to po prostu wygodniejsza, bo nie trzeba wychodzić z domu, choć niektórzy mogą preferować wypełnienie kuponu bukmacherskiego w punkcie stacjonarnym.

Wybór bukmachera online

Jeżeli zdecydowaliśmy się już na obstawianie zakładów sportowych przez internet, to trzeba jeszcze wybrać firmę, na stronie której założymy swoje konto. Na początku kryterium zawsze jest takie samo – musi to być legalnie działający bukmacher. Po czym można poznać taki podmiot? Kwestia legalności dla każdego jest bardzo istotna, więc na stronie internetowej na pewno znajdzie się informacja o udzielonym zezwoleniu przez Ministerstwo Finansów.

Wybierając bukmachera, warto umilić sobie początek przygody ze światem bukmacherskim.  Jak to zrobić? Sposób jest banalny. Wystarczy wybrać takiego bukmachera, który będzie gwarantował premię lub promocję. Bonus bukmacher może przybierać różne formy, najczęściej mamy do czynienia z premią finansową. Oczywiście im wyższa, tym lepiej!

Zaczynamy obstawianie – wybór dyscyplin sportowych

Po założeniu konta, aktywowaniu go, przelaniu środków i zapoznaniu się z platformą, z której będziemy korzystali, czas na kolejną bardzo ważną decyzję – trzeba wybrać, co obstawiać! Oczywiście entuzjastom piłki nożnej nie będziemy polecali typowana krykieta i <i>vice versa</i>. Niemniej jednak przy wyborze dyscypliny sportowej należy wziąć pod uwagę jej stopień trudności. Wybór można w każdym momencie zmienić. Na start warto zdecydować się na piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę. To sporty zespołowe, a więc zmniejsza się wpływ psychiki i temperamentu jednego zawodnika na ogólny wynik. Dodatkowo w przypadku powyższych przykładów na rezultaty zasadniczo nie wpływają warunki atmosferyczne.

Zaczynamy obstawianie – wybór kuponów bukmacherskich

Zaczynając przygodę z zakładami bukmacherskimi, można wpierw wybrać kupony pojedyncze – single. Mechanizm jest prosty: 1 kupon = 1 wydarzenie (np. mecz piłkarski). Zakłady AKO (akumulowane) obejmują wiele wydarzeń na jednym kuponie bukmacherskim. Im więcej wytypujemy wyników, tym więcej – jeśli okaże się one prawidłowe – możemy wygrać. Jednocześnie jednak dużo obstawień naraz będzie trudniejsze i mniej prawdopodobne do wygrania.

Analizy bukmacherskie na dobry początek

Po wykonaniu wszystkich powyższych wyborów można zaczynać… no właśnie, co teraz powinien zrobić obstawiający-amator? Przede wszystkim wygospodarować czas na dogłębne analizy w obrębie danej dyscypliny (a najlepiej konkretnej, jednej ligi). Zakłady bukmacherskie bez przygotowanej wcześniej analizy byłyby niczym gra w ciemno. Bycie na bieżąco z newsami sportowymi, a także rzetelna analiza statystyk historycznych, pomogą w uzyskaniu przewagi i osiąganiu zwycięstw

1 KOMENTARZ

Skomentuj