Jak powinien zmieniać się park Orderu Uśmiechu? Miasto zaprasza mieszkańców na konsultacje

17

Miejsce spotkań, spacerów i odpoczynku. Park Orderu Uśmiechu szczególnie chętnie odwiedzany jest przez mieszkańców Śródmieścia i osiedla Piastów-Powstańców Śląskich. Trwają prace, które mają przyczynić się, aby był on jeszcze bardziej przyjazny dla swoich gości.

W związku z prowadzoną inwentaryzacją przyrodniczą i dendrologiczną oraz opracowywaniem projektu nasadzeń na terenie parku odbędzie się otwarte spotkanie dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców związane z realizacją tego projektu. Konsultacje odbędą się 5 maja (czwartek) o godzinie 16:00 w Domu Kultury „Chemik” w sali nr 19.

 

17 KOMENTARZE

 1. Jak zmodernizować Park Uśmiechu?!??
  Przecież to jest proste jak budowa cepa.?

  Na początek wyrżnąć w cholerę te głupie drzewa, które tylko szpecą, robią liście i coś kombinują z tym dwutlenkiem węgla.??

  Potem wszystko zabetonować betonem z pół metra grubości.? Żeby żadnemu korzonkowi nie udało się wyleźć na powierzchnię.?

  Potem zamiast normalnych ławek, walnąć te cudowne kainerowe. ??
  WTEDY będzie pewność, że jakby ktoś w zimie chciałby przysiąść ?na tym cudownym kainerze, to du..a natychmiast mu przymarznie do takiej CUDOWNEJ stalowej ławeczki ?
  (koszt takiej cudownej ławeczki- kilkadziesiąt tysięcy złotków???). ??

  A wtedy z Brukseli spadnie na nasze szpetne miasteczko góra erło. Że o medalach i nagrodach dla władzuni Matołkowa nie wspomnę.?$$$

  I wszystkie będą zadowolone i bedo się uśmiechać – w tym – i z POwodu tego Parka Uśmiecha ?

 2. A dlaczego powinien się zmienić? bo ktoś chce zarobić? czy UM Nowosielskiej nie ma na co wydawać naszych pieniędzy? to jakieś dziwne.

 3. Aaaa.. Czyli znów wycinka. Jest klient na drewno? Zostawcie w spokoju przyrodę i łapy precz od drzew. Dziury łatajcie bo jezdzic się nie da po kk.

 4. Na Białorusi Baćka sadzi w zieleni miejskiej … ziemniaki. A Polacy nie mają już soli i kaszy, którą nasz bogaty sąsiad z chęcią udostępni głodującym Polakom, słyszałem jak o tym mówił w cerkwi, a w cerkwi pod ukrzyżowanym Chrystusem i świętymi ikonami nie można przecież kłamać.

  Ja bym na miękko wziął przykład z słowiańskich braci Białorusinów, już w Seksmisji powiedziano, żeby iść na wschód, tam musi być jakaś cywilizacja!!!

 5. A co tam jest do zmiany ? Może mniej ławek bo za dużo, coś jak w kozielskim…. Ile chodników jest nadal do remontu może tym by się władzunia zajęła.

 6. Mamy nadzieję, że poobrażaliście się już w sposób dostateczny i dogłębny, a teraz zapanuje spokój.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj