IX Bieg Koziołków. Dzieci też spisały się na medal. ZDJĘCIA

1

Niedzielne przedpołudnie w Kędzierzynie-Koźlu należało do biegaczy, także tych najmłodszych.

Przed głównym IX Biegiem Koziołków, w którym udział wzięło ponad 400 osób, odbyły się biegi dla dzieci i młodzieży w kilku kategoriach wiekowych. Najmłodsze roczniki biegały na 100 i 250 metrów, a trochę starsze dzieci i młodzież musiały zmierzyć się z dystansem 300, 500 i 800 metrów. Dzieci z najmłodszych roczników urodzonych od 2012 roku startowały w dwóch turach z racji bardzo dużej frekwencji.

Wszystkie dzieci mogły po biegu skorzystać z darmowych atrakcji: malowania buziek, zajęć z animatorami oraz gadżetów przekazanych na IX Bieg Koziołków przez salon Skoda Lellek Koźle.

W kategorii dzieci urodzonych od 2012 roku i młodszych zwyciężyli Hania Machulak oraz Jakub Jastrząbek. Z rocznika 2011 najlepsi byli Milena Kadłuczka i Michał Zgodzaj. Dystans 250 metrów z rocznika 2010 najszybciej pokonali Tereza Sdnackowa i Nikodem Jaksik. Na 300 metrów z rocznika 2009 najszybszy był Oskar Niedźwiecki, a wśród dziewczynek pierwsze miejsce zajęła Oliwia Przywara. Zmagania dzieci z rocznika 2008 wygrali natomiast Tobias Chlapek i Jagoda Mierzwińska.

1 KOMENTARZ

  1. super dzieciaki , brawo rodzice. czyli jest nadzieja że rosną nam dzieciaki,, jak za dawnych czasów,, więcej sportu , zabawy , mało telewizji , komputera, i komórek. To zadanie głownie dla rodziców, ale jak widać na zdjęciach świadomość rośnie

Skomentuj