Intensywny deszcz podmył pobocze ulicy Mostowej. Zlecona została już naprawa

6

Podtopione garaże, zalane posesje i pola. Przechodzące nad regionem od kilku dni intensywne opady deszczu, powodują straty także w inwestycjach samorządowych.

Z redakcją skontaktował się pan Adam, który wskazał, że w rejonie ulicy Mostowej doszło do osunięcia się ziemi na dwóch odcinkach pobocza drogi. Najprawdopodobniej jest to skutek intensywnych opadów deszczu. Istniały obawy, że asfalt może się zapaść pod samochodem jadącym skrajem jezdni.

Skontaktowaliśmy się ze starostwem powiatowym, które zarządza przedmiotowym odcinkiem drogi. Jak wynika z uzyskanych informacji, pobocze zostało zabezpieczone i oznakowane. Droga jest na gwarancji i zlecona została naprawa.

6 KOMENTARZE

  1. OKE, po samych zdjęciach widać, że przy „remoncie drogi…” odwalili kawał dobrej MANIANY ! Naprawę w ramach gwarancji to powinni zrobić na całym odcinku drogi. Tym razem zgodnie ze sztuką: siatka, kamień… etc., a nie piach z ziemią przy korycie…

  2. Z bobrami (a dokładniej ze zbliżeniami bobrów) to kojarzy mi się „Śniadanie mistrzów” Kurta Vonneguta. Kto czytał ten wie.

  3. Oooooo, jak ładnie widać przekrój drogi!!!! Już wiadomo dlaczego na wiosnę zapadał się i pękał asfalt. Brak stabilizacji i odpowiedniej podbudowy. Gdzie był inspektor który powinien odbierać poszczególne warstwy w czasie realizacji zadania? Ponoć ta nowa droga miała wytrzymywać nacisk 11.5kj a rozmyły ja deszcze. Naprawa będzie kolejną fuszerka.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj