Infolinia na test „drive-thru” pod kątem koronawirusa w Kędzierzynie-Koźlu teraz czynna przez cały tydzień

4

Na badania na obecność koronawirusa można się umówić także w weekendy. Od soboty (21.11) infolinie rejestrujące pacjentów na wymazy w formule „drive-thru” w Kędzierzynie-Koźlu będą działać codziennie.

W mieście funkcjonują dwa punkty testowe. Wymazy są pobierane w formule „drive-thru” przy Wodnym oKKu i przy kozielskim szpitalu. Badanie odbywa się tak, by maksymalnie ograniczyć kontakt z innymi osobami, bez wysiadania z samochodu. Testy są wykonywane codziennie:

  • w punkcie w Azotach w godzinach 9.00-14.00
  • w punkcie w Koźlu w godzinach 14.00-20.00.

Rejestracja do obu punktów jest możliwa od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 12.00. Odbywa się tylko telefonicznie:

  • punkt w Azotach: 690 694 775
  • punkt w Koźlu: 690 694 999

Informacje o wynikach testów można uzyskać pod numerami:

  • 77 40 62 442
  • 77 40 62 436

4 KOMENTARZE

  1. W innych krajach gdy pozytywne testy dochodzą do 10% to już ich władza reaguje i odpowiednio reguluje obostrzenia. U nas przy ponad 50% udają że wszystko jest OK i aby zmniejszyć liczbę zachorowań wystarczy robić mniej testów. Żyjemy w najlepszym państwie na świecie, rząd jest idealny, premier doskonały, prezydent wybitny, a prezes PIS bez skazy. Nauczcie się tego na pamięć i powtarzajcie.

    • Ta władza jest najlepsza, zorganizowała szpital na boisku, koszt leczenia x3, a zwerbowani lekarze mieszkają w hotelach 5*, może im wstyd brać udział w pokazówce. To jest szerokie grono ekspertów, historyk i fajny wesoły przewodnik Sasin, Gowin co może objąć każde ministerstwo, Ziobro ta K…. J….. ( YT: murzyn, tańczy, Ziobro) a do tego ekipa krypto gejów walczących z lgbt… Ja nie narzekam, to jest piękne, bo Polcy i Polacy wstali w końcu z kolan. POLSKA jest WIELKA, o tym należy pamiętać, obronimy Częstochowę i po raz kolejny się zmieścimy…

Skomentuj