Imprezownia na „Szkwale” to strzał w dziesiątkę. Otwarto nową tawernę. Przed nami kolejne wydarzenia

4

W piątek 20 sierpnia na powiatowej przystani „Szkwał” w Koźlu na mieszkańców czekać będzie kino plenerowe, a w nim komedia romantyczna pt. #tuiteraz o miłości poznanej przez social media. Początek o 20.30. To pierwsze kino plenerowe na przystani po jej rewitalizacji. Reżyserem filmu „#tuiteraz” jest Eric Lartigau. Trzykrotnie nominowany do Cezarów filmowiec znany jest z takich produkcji jak „Rozumiemy się bez słów”, „Niewierni”, „Układ idealny”, „Wariaci z Karaibów”.

Na przystani działa nowe miejsce w sam raz do spędzenia czasu nad Odrą, poza dobrze już znaną Wyspą – Strefą Miejskiego Relaksu, otwarta została tawerna „Na Fali”, która organizuje fitness na piachu. Najbliższy w piątek 20 sierpnia o 18.00. W tawernie można też zjeść m.in. pyszne kiełbaski albo pieczone pałki z kurczaka prosto z bistra „Zapomniane smaki”, znanego z kampanii gastronomicznej powiatu. Dla dzieciaków przygotowano kącik malucha. Działa wypożyczalnia kajaków, a po wszystkim można odpocząć na leżakach. Polecamy!

Przystań „Szkwał” po rewitalizacji stała się popularnym miejscem spotkań, ostatnio podczas plenerowego party w stylu lat 80/90 odwiedziło ją tysiące mieszkańców, i to tylko podczas jednego weekendu. Kolejna okazja do dobrej zabawy już za tydzień w piątek 27 sierpnia, kiedy to na wszystkich czekać będzie „Wyspa przebojów”, czyli impreza taneczna z największymi hitami. Start o 21.00. Zapraszamy już dziś!

4 KOMENTARZE

  1. Jeden warunek ,trzeba to ogrodzić i wprowadzić ochronę,bo część chołoty z KK alkohole i kanapki ze sobą przynosi.Miasto możliwości

  2. Norma, hołota, brak parkingów i gdzie te tysiące ludzi, przejeżdżałem 10 razy i może bylo200 osób, no cóż megalomania trzyma się dobrze, grynt to dobry bajer.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj