To może być burzowa noc. IMGW wydało alert pogodowy dla mieszkańców naszego powiatu

4

Synoptycy wydali ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Możemy spodziewać się burz oraz silnego wiatru.

Na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego prognozuje się burze z opadami deszczu sięgającymi do 40 mm oraz wiatrem w porywach do 60 km/h. Alert obowiązuje od niedzieli od godz. 23 do poniedziałku do godz. 7.

Ostrzeżenia meteorologiczne:
Silny deszcz z burzami
stopień: 1
prawd. 80%
Przebieg: Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, punktowo silnym. Wysokość opadu miejscami od 30 mm do 40 mm. Opadom towarzyszyć będą burze z porywami wiatru do 60 km/h.

Ważne:
Od: 2021-07-25 23:00
Do: 2021-07-26 07:00

4 KOMENTARZE

  1. Ale się nagrzmiało. Znowu szum zrobili i nic z tego. Coś tam pokapało a chmury burzowe i ulewy odbiły na wschód od Benzen City.

    • A co chciałbyś aby ulice pozalewało czyli ludziom poniszczyło dobytek ? Do tego piorun uderzył w budynek i spowodował pożar czy tak ? Coś by się działo. Cieszmy się że nic się nie dzieje. Że wiatr nie zrywa dachów, że woda nie zalewa dobytku, że piorun nie powoduje pożaru. A ty Pieruński Marianie powinieneś się leczyć psychiatrycznie.

  2. Gorzej ci fraglesie? Wypisujesz idiotyzmy, jakbyś się zaciągnął pierdem przez zwinięty dywan. Do specjalisty smaruj a nie pajacujesz. Piszę, że po raz n-ty głupot napodawali dla regionu jeśli chodzi o ulewy, burze i wichury. Tyle w tej kwestii.

  3. Nasi sąsiedzi zza Odry – Niemcy nie mają żadnego systemu ostrzegania (mówi się u nich teraz o użyciu w tym celu dzwonów kościelnych oraz syren) i widzimy jakie są tego konsekwencje. Dobrze, że u nas coś takiego jest. Pamiętajmy, że te alarmy są oparte na prognozach, a natura to natura.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj