Idą na górę Górę Świętej Anny. Grupa pielgrzymów na rynku w Koźlu

12

Trwa okres pielgrzymkowy. Jedną z rozśpiewanych w religijnym uwielbieniu grup można było spotkać na kozielskim rynku.

Po krótkiej przerwie na oddech na kozielskim rynku, grupa pielgrzymów ruszyła dalej. Wierni jak co roku podróżują na Górę św. Anny, by dać świadectwo wiary. W dalszą wędrówkę wyruszyli przy dźwiękach gitary i ze śpiewem na ustach.

12 KOMENTARZE

  1. Czy pielgrzymi wiedzą jaka na dziś pogoda jest przewidziana? Żeby nie okazało się że w k-koźlu jest za mało karetek pogotowia.

    • I w tym roku też idą na Jasną Górę, oczywiście przez Górę Św. Anny, ale autor(ka) podpisana jako „Redakcja” o tym nie wie, a to już 46 opolska pielgrzymka na Jasną Górę. Trochę wstyd…

      • Ale tutaj chodzi o zwyczajną rzetelność dziennikarską, gdyby autor „Redakcja” zapytał uczestników pielgrzymki to pewnie by się dowiedział że to 46 już opolska piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Strach się bać z jaką rzetelnością informują o innych sprawach jak w takich drobiazgach mijają się z prawdą. Chyba że autor to tzw. wielep pospolity, co jest jeszcz gorsze.

  2. Ja już się gubię, ale z tego co od kilku lat obserwuję to do najświętszej panienki, która jest ogłoszona Królową Polski, a jak wiemy Polska to kraj świecki, rząd jest zawsze niezależny od Kościoła, to głównie udają się kibice, karki, bezkarki, narodowcy, brunatni. To by tłumaczyło, że jest coraz mniej wiernych, Kościołowi Polskiemu i epidiaskopowi nie przeszkadza co się w tym kraju odjaniepawla…

  3. Kolejny marsz równości. Tym raze udział biorą upośledzeni intelektualnie z zapyziałych wiosek i innych dziur na Opolszczyźnie.

  4. Gdyby oni wszyscy przeczytali Biblię to by wiedzieli że wielkim grzechem jest czczenie rzeczy …Bóg zabronił modlitw do krzyży ,medalików ,rzeczy martwych..

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj