I ty możesz zostać żołnierzem! Wojsko będzie rekrutować w Odrzańskich Ogrodach i Wodnym oKKu

5

Ruszyła kolejna edycja kampanii rekrutacyjnej Ministerstwa Obrony Narodowej „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”. Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca.

22 czerwca 2020 roku rozpoczął się kolejny etap kampanii „Zostań Żołnierzem RP”. Do końca wakacji w mobilnych punktach rekrutacyjnych na terenie całego kraju z osobami zainteresowanymi służbą w Wojsku Polskim, nauką w liceach wojskowych i wojskowych uczelniach wyższych rozmawiać będą przedstawiciele Wojskowych Komend Uzupełnień, żołnierze jednostek liniowych i podchorążowie.

Dotychczasowe edycje kampanii Zostań Żołnierzem RP przyniosły wymierne efekty – od 14 października 2018r., czyli od rozpoczęcia kampanii do stycznia 2020 roku złożono ponad 43 tysiące wniosków o powołanie do służby wojskowej.

W ramach wakacyjnej akcji odbędą się dwa spotkania w Kędzierzynie-Koźlu. Przedstawiciele wojska będą do dyspozycji mieszkańców w czwartek, 2 lipca w galerii handlowej Odrzańskie Ogrody, dzień później będzie ich można spotkać w Wodnym oKKu.

5 KOMENTARZE

  1. Ten kto rozpęta wojnę niech na nią idzie. Szkoda kasy na wojsko, na wojnie nie ma wygranych, są tylko przegrani czyli szeregowi żołnierze gryzących ziemię a elita pijąca szampana rozstrzyga o dalszym losie szaraków. Pamiętajcie młodzi ludzie oni potrzebują was byście tych na górze bronili nie swoje rodziny!!!!

Skomentuj