I ty możesz zostać strażakiem! Komenda prowadzi nabór nowych ratowników

3

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu prowadzi nabór nowych ratowników. Na chętnych czekają cztery miejsca, ale trzeba się pospieszyć – dokumenty można składać tylko do środy, 1 grudnia, do godziny 15.30.

Wśród wymagań stawianych przed kandydatami do służby w straży znajdują się m.in. co najmniej średnie wykształcenie, niekaralność, dobry stan zdrowia i uregulowany stosunek do służby wojskowej. Dokumenty można składać do środy, 1 grudnia, do godziny 15.30 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Kraszewskiego 12.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do służby muszą przejść test sprawnościowy, sprawdzian z lęku wysokości oraz pływania i testy psychologiczne. Nabór prowadzony jest na stanowisko stażysty, docelowo osoby przyjęte do służby mają pracować na stanowisku starszego ratownika. Szczegółowe informacje o wymaganiach stawianych przed kandydatami w OGŁOSZENIU (kliknij, aby przejść).

3 KOMENTARZE

  1. Służyłem! Aaaale zapytajcie, jak straż troszczy się o SWOICH emerytów. Nawet zwykłego karteluszka z życzeniami… Szkoda klawiatury. DRAMAT. Blachownia na ten przykład.

  2. OIO jesteś byłym strażakiem czy piętnastoletnią panienką?
    Laurki nie dostałeś biedaczyno..żal.
    Ale emeryturka pewnie wczesna,w wieku 45 lat.

Skomentuj