I ty możesz zostać Kozłem Biznesu. Konkurs Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego

0

Czyje dokonania były najbardziej znaczące w kończącym się właśnie roku? Nad tym pytaniem pochyli się kapituła konkursu „Kozły Biznesu” organizowanego przez Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy. Ciągle można zgłaszać kandydatury.

– Dlaczego kozły? Dlatego, że mamy je w herbie, dlatego, że w naturze symbolizują one wspinanie się na szczyty oraz konsekwentne dążenie do zamierzonych celów – wyjaśnia Wiesław Skwarko, prezes Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego. – Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej znaczących firm oraz osób z naszego miasta i powiatu. Chodzi nam przede wszystkim o pokazanie podmiotów, które odnoszą znaczące sukcesy, a ich działalność nie jest być może szeroko znana – dodaje.

Patronat honorowy nad konkursem objęła prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska. Jest również przewodniczącą kapituły, która wskaże zwycięzców w poszczególnych kategoriach: Debiut Roku, Firma Roku, Inwestycja Roku, Działalność Społeczna Roku i Osobowość Roku.

Każdy może zgłosić kandydata. Aby to zrobić, należy wypełnić formularz (kliknij) i złożyć go w siedzibie KKPP przy ulicy Szkolnej 15 (biurowiec) do 31 grudnia. Zgłoszenie można również przesłać pocztą.

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni podczas Balu Biznesu, który odbędzie się na początku przyszłego roku.

Skomentuj