Hallowenowy zlot foodtrucków. Do Kędzierzyna-Koźla przyjedzie 15 furgonetek z jedzeniem

7

Już po raz piąty furgonetki serwujące specjały z różnych zakątków świata przyjadą do Kędzierzyna-Koźla. 

Po raz pierwszy food trucki pojawiły się w naszym mieście jesienią 2016 roku. Wydarzenie zorganizowane przed Domem Kultury Chemik cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, którzy przed dwa dni oblegali furgonetki.

Od tego czasu foodtrucki jeszcze trzykrotnie odwiedzały Kędzierzyn-Koźle. W ubiegłym roku można je było spotkać podczas dni miasta, a także ponownie przez „Chemikiem”. Pół roku temu zlot zorganizowano przed kozielskim Domem Kultury.

Kolejna okazja do skosztowania kuchni z różnych stron świata już w najbliższy weekend. Halloweenowy zlot foodtrucków odbędzie się przed Domem Kultury Chemik, gdzie zaparkuje 15 furgonetek serwujących rozmaite specjały. Oprócz burgerów i frytek będzie można zakosztować kuchni meksykańskiej, włoskiej czy holenderskiej, a także rzemieślniczego piwa i kawy. Na mieszkańców czekać będzie też strefa muzyczna.

Impreza rozpocznie się w sobotę o godzinie 12 i potrwa do 22. W niedzielę drugi dzień zlotu. Szczegółowe informacje i lista foodtrucków na stronie fb wydarzenia.

 

7 KOMENTARZE

  1. Czy nie lepiej zrobic grila w Porcie Kozle wraz ze zbiorka kasy z datkow mieszkancow na budowe 500 Metrow bocznicy kolejowej? Na panstwo chyba nie MA Co liczyc PONIEWAZ juz po wyborach!!

    • Grill w październiku i jeszcze w Porcie Koźle. I najlepiej w godzinach wieczornych!!
      A co tam jakaś bocznica. Może od razu zrobić zbiórkę na 30 metrów np. lotniska!
      Jeden i drugi pomysł bez sensu ale jak dumnie brzmi „LOTNISKO”

Skomentuj