Hala Sportowa w Śródmieściu już po remoncie. Szklana elewacja robi ogromne wrażenie!

10

Aktualizacja: Bardzo szybko nas rozszyfrowaliście, szklana hala była oczywiście primaaprilisowym żartem. W rzeczywistości na zdjęciu jest hala we Włocławku, bliźniacza do naszej, która jakiś czas temu przeszła modernizację. Prawda, że ładna? Może i naszej dobrze byłoby we szkle?

Ps. Flaga Kędzierzyna-Koźla oczywiście doklejona.

Zakończyła się modernizacja hali sportowej przy alei Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu. Obiekt zyskał szklaną elewację i teraz prezentuje się naprawdę nowocześnie.

Hala sportowa w Śródmieściu to niewątpliwie jeden z symboli Kędzierzyna-Koźla. Obiekt pamięta triumfy Mostostalu i choć dziś mecze ZAKSY rozgrywane są w Hali Azoty, w „starej hali” wciąż odbywają liczne imprezy sportowe i kulturalne.

Określenie „stara hala” dziś jednak wydaje się już mało adekwatne. Obiekt przeszedł kompleksową modernizację. Prace pochłonęły 100 mln zł. Największe wrażenie robi szklana elewacja. Hala wygląda teraz bardzo nowocześnie i nie powstydziłby się jej Dubaj czy Nowy Jork.

Zmieni się też funkcja obiektu. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, teraz mieścić ma się w nim centrum dowodzenia straży miejskiej.

10 KOMENTARZE

 1. Można było pojechać jeszcze bardziej :)
  Nie szklana, ale z paneli fotowoltaicznych
  w całości zbezpieczających potrzeby hali,
  czyli była by zeroenergetyczna…

 2. HAHAHA, dobre

  to jest zdjęcie bliźniaczej hali sportowej z Włocławka, z tym , że tam są już krok dalej…

 3. Dlaczego straszą kwotą 100 mln skoro elewacja z szyb nie kosztowała tyle.
  Cały remont TAK, ale to trzeba rozłożyć na 15 lat. Ach te dziennikarstwo.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj