Gwiazdy piątkowej nocy. Voo Voo i Lao Che na scenie Dni Kędzierzyna-Koźla. ZDJĘCIA

4

Gwiazdami pierwszego wieczoru Dni Kędzierzyna-Koźla były zespoły Voo Voo i Lao Che. Galeria zdjęciowa:

4 KOMENTARZE

  1. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Tak mogę podsumować pierwszy dzień świętowania. Szału nie było. Szkoda, że nasze miasto nie pomyślało aby zaprosić gwiazdy DUŻEGO FORMATU. Oglądając program Dni Ziemi Strzeleckiej to Dni Miasta Kędzierzyna-Koźla wypadają bladziutko, mówiąc delikatnie. Generalnie oczywiście można było jakoś spędzić popołudnie i wypić piwko, coś zjeść, ale jak się słuchało opinii ludzi przy stolikach to słychać było w większości głosy rozczarowania. Z roku na rok sprowadza się do naszego miasta wykonawców mało ciekawych przynajmniej dla większości mieszkańców. Czy nie stać miasta na zespoły znane i ciekawe ???. Może i miasto staje na stanowisku – chcemy promować młode ” talenty” tylko dlaczego na tak oczekiwanej imprezie, my mieszkańcy nie możemy choć raz w roku posłuchać gwiazd dużego formatu. Ja i nie tylko ja jestem mocno rozczarowana poziomem tej imprezy. Podsumowując z roku na rok jest coraz gorzej , a szkoda.

  2. Kupa śmiechu, kto niby lepszy gra w Strzelcach? To właśnie 3, 4 i 5 lat temu lepsze gwiazdy były gdzie indziej. W Strzelcach są Wilki a u nas Voo Voo i Lao Che, w rockowych gwiazdach 2:1 dla nas

  3. Jeśli Voo Voo i Lao Che w/g Han Solo są GWIAZDAMI WIELKIEGO FORMATU to ja już nic nie komentuję i nie mam najmniejszego zamiaru z Panem polemizować. Myślę że potwierdzeniem jednak mojego spostrzeżenia są opisy rożnych redakcji lokalnych , które również zauważyły że frekwencja w piątek była mała, a o czym to może świadczyć proszę sobie odpowiedzieć samemu. Pozdrawiam.

Skomentuj