Gwiazdy Indoor Cycling podczas III Maratonu i dni otwartych w Studiu Fitnessu Wellfit

0

O kolejnej edycji Maratonu Indoor Cycling oraz o towarzyszących tej imprezie dniach otwartych rozmawiamy z Bartłomiejem Cybulskim właścicielem klubu Wellfit.

– Impreza ta cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem, opowiedz coś więcej o Maratonie.

– Zgadza się, Maraton organizujemy w naszym klubie już po raz trzeci i śmiało możemy powiedzieć, że jest to największa tego typu impreza na Opolszczyźnie. Z jednej strony Maraton to wyzwanie sportowe, a z drugiej to po prostu doskonała zabawa. Organizujemy to wydarzenie dla naszych klientów również po to, aby podziękować im za cały rok pracy. Spotkanie  z tak wysokiej klasy instruktorami będzie na pewno dla wszystkich nie zapomnianym przeżyciem.

– Co będzie czekać na uczestników Maratonu?

– Na uczestników Maratonu czeka aż pięć godzin jazdy na rowerach stacjonarnych w towarzystwie wspaniałych instruktorów. Na pewno nasi klienci nie mogą doczekać się zajęć z Mariuszem Szewczykiem, który jest najlepszym instruktorem Indoor Cycling w Polsce. Oprócz Mariusza na maratonie pojawi się także Adrian Kobusiński oraz instruktorzy z naszego klubu, czyli ja oraz Gosia Kwiatkowska. Tak jak powiedziałem wcześniej, głównym celem jest doskonała zabawa, którą gwarantują tak znani trenerzy.

– Oprócz Maratonu zapraszacie mieszkańców Kędzierzyna i okolic także na „dzień otwarty”?

– Zgadza się, zapraszamy wszystkie osoby, które całkowicie bezpłatnie mogą przyjść i zobaczyć przebieg tej imprezy. Ponadto przy tej okazji można będzie obejrzeć nasz klub oraz zapoznać się z ofertą naszych zajęć. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zadbać o zdrowie, a z jakiegoś powodu nie podjęli jeszcze decyzji o rozpoczęciu aktywności ruchowej. Na pewno dla tych z Państwa cenna będzie możliwość rozmowy z naszymi z naszymi instruktorami, którzy udzielą odpowiednich rad i z chęcią odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania.

– Czy można się jeszcze zapisać?

– Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc, ale w przypadku zainteresowania prosimy, aby nie czekać z decyzją do ostatniej chwili.

Studio Fitness WellFit

Ul. Wojska Polskiego 16, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 775517840

wellfit.com.pl

Materiał promocyjny

Skomentuj