Gwiazdy błyszczą w siodłach. Ruszyły XXII Jeździeckie Mistrzostwa w Zakrzowie. FOTOREPORTAŻ

2

Już po raz 22 w Zakrzowie odbywają się Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd – Art Cup. Przez dwa dni publiczność będzie mogła podziwiać zmagania osobistości znanych z małego i dużego ekranu.

Już od 22 lat artyści i osobistości ze świata sportu i showbiznesu w ostatni weekend wakacji zjeżdżają do Zakrzowa w gminie Polska Cerekiew, gdzie odbywają się Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd. Wśród tegorocznych uczestników imprezy znaleźli się m.in. Emilia Krakowska, Katarzyna Dowbor, Andrzej Grabowski, Robert Janowski i Karol Strasburger.

W uroczystym otwarciu imprezy udział wzięli przedstawiciele samorządu prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska, starosta powiatu Małgorzata Tudaj, wójt gminy Polska Cerekiew Piotr Kanzy oraz Sławomir Lipkowski, prezes Grupy Azoty ZAK. Miłym akcentem podczas inauguracji mistrzostw były podziękowania dla Katarzyny Dowbor, która kilka dni temu gościła w Polskiej Cerekwi razem z ekipą programu „Nasz Nowy Dom”.

Dziś odbywają się eliminacje w konkurencjach ujeżdżenia, western riding, skoków przez przeszkody oraz powożenia. Konkursy finałowe zaplanowano na niedzielę. Zmagania gwiazd przeplatane są pokazami jeździeckimi i innymi atrakcjami.

2 KOMENTARZE

Skomentuj