Gwałciciel ze Śródmieścia usłyszał wyrok. Sąd skazał go na cztery lata więzienia

19

W dniu 30 grudnia minionego roku przed Sądem Rejonowym w Kędzierzynie–Koźlu zapadł wyrok w sprawie Bogdana R., któremu Prokuratura Rejonowa w Kędzierzynie–Koźlu zarzuciła zgwałcenie 17-letniej kobiety.

Sąd I instancji w pełni podzielił ustalenia prokuratury uznając Bogdana R. winnym tego,  że w nocy 11/12 maja 2019 r. na terenie leśnym przy Al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu, stosując przemoc wobec znanej sobie kobiety, zadając jej cios w tył głowy pałką teleskopową, a następnie dusząc ją, dopuścił się wobec niej zgwałcenia, a także spowodował liczne obrażenia ciała pokrzywdzonej.

Za przypisane przestępstwo Bogdanowi R. wymierzono karę 4 lat pozbawienia wolności.

Nadto wobec oskarżonego na okres siedmiu lat orzeczono zakaz kontaktowania się w jakiejkolwiek formie z pokrzywdzoną oraz zakazano mu zbliżania się do niej na odległość mniejszą niż pięćdziesiąt metrów. Przez tożsamy okres Bogdan R. nie będzie także mógł zajmować stanowisk, wykonywać zawodów oraz prowadzić jakiejkolwiek działalności związanej z wychowaniem, edukacją, leczeniem małoletnich lub opieką nad nimi.

Tytułem zadośćuczynienia za wyrządzoną krzywdę Bogdan R. został zobowiązany do zapłacenia na rzecz pokrzywdzonej kwoty 15 000 zł. Wyrok nie jest prawomocny.

19 KOMENTARZE

 1. Jak bym wiedziała, że w Kędzierzynie gwałcą, to bym się przeszła sama z chęcią w te rejony, może by na mnie trafił biedaczek, a tak ani przyjemności i wyrok pfff…mógł się gdzieś ogłosić, że gwałci, na pewno znalazły by się amatorki takich zabaw :)

 2. Moderator powinien usuwać takie haniebne wpisy.
  Tragedia tej dziewczyny jest ogromna. To trzeba uszanować.
  Natomiast wysokość (niskość) wyroku budzi zdumienie. Ciężkie pobicie, ewidentny gwałt.
  Ciekawe jaki wyrok by był gdyby to córka sędziego była w ten sposób skatowana?

 3. To co on robił, gdzie pracował, i kim był z zawodu, że dostał zakaz kontaktu zawodowego z małoletnimi?! Mam nadzieję, że nie nauczycielem!!
  4 lata paki i 15 tysięcy za wyrządzoną w taki sposób krzywdę? KPINA!! Z 10 lat paki i ze 100 tysięcy, gdyby to ode mnie zależało. Żeby odczuł do końca życia, tak jak to będzie do końca życia czuć ta biedna dziewczyna!!

 4. Masakra wyrok to żart na pewno Sędzia to mężczyzna. Prokurator też się nie popisał. Gwałt to trauma na całe życie. Takie wyroki tylko zachęcają tylko pie…. zboczeńców do gwałtów. Nie nawidzę pedofili, ciekawę że większość z nich to też geje.

 5. Niestety, w Polsce tak łagodna kara za zgwałcenie to chyba norma, śmiesznie niska jest już dolna granica pozbawienia wolności za ten czyn, przewidziana w art. 197 kodeksu karnego (2 lata). Bardzo chciałbym poznać uzasadnienie wyroku, być może są w nim podane przyczyny łaskawości sądu wobec tego zwyrodnialca. Gdyby to zależało ode mnie, dałbym mu maksymalną, przewidzianą w ww. kodeksie karę 12 lat pozbawienia wolności. I mimo wszystko nie życzę mu, by za sprawą „kolegów” z celi dowiedział się, co przeżywała gwałcona przez niego dziewczyna.

 6. Do doktorek . To napisz kto jest niby chętny do takiego czegoś co czemu nie napisałeś cwaniaczku. Wiesz tym tekstem obrażasz tę osobę jak znasz to napisz śmiało . Czemu imienia nie napiszesz

 7. Gościu po dwóch latach wyjdzie warunkowo, o ile w ogóle pójdzie siedzieć.. Żart, a nie wyrok.. Ulica go rozliczy, jak wy nie potraficie..

 8. Do shdjejsj więc kogo obraża ? Hahaha. Oburzona jesteś pomimo tego, że nie podał imienia a sama nakłaniasz do podania danych . Żenujące ! Sto przysiadów i do pajacyków a poczujesz się lepiej.

 9. ANNA K.GŁUPI ,NISKI WPIS DROGA PANI.JAK SADY TAK KARZĄ ,TO ,,POSZLY,, DO „POPRAWKI „W SEJMIE.TAKA ,,NADZWYCZJNA KASTA” DOSTAŁA PO ŁAPKACH.JAK JAKIŚ SĘDZIA UKRADNIE W SKLEPIE ,TO SIE NAZYWA, ZE ZAPOMNIAŁ PRZEZ DEMENCJE.WYROK W SPRAWIE TEGO GWAŁTU,NALEŻY ZASKARŻYĆ DO SYRASBURGA I TYLE.

Skomentuj