Grupa Azoty ZAK zaprasza emerytowanych pracowników na wycieczkę po zakładzie. Trwają zapisy

6

Wizyta po latach w swoim dawnym miejscu pracy może być niezapomnianym przeżyciem. Wkrótce przekonają się o tym emerytowani pracownicy Grupy Azoty ZAK. Firma organizuje dla nich wycieczkę, na którą wciąż można się zapisywać.

Wycieczki odbędą się w październiku w dwóch terminach. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 77 481 32 15. Udział jest oczywiście bezpłatny. Szczegóły na plakacie:

6 KOMENTARZE

 1. Emerytowani pracownicy dopytują kiedy akcje ZAK wejdą na giełdę. Swego czasu wykolegowano ich pod hasłem konsolidacji przemysłu chemicznego, strasząc ruskim Acronem, który to ponoć tylko czychał by Azoty polknąć.
  Okazało się że połknięcia wartości ich akcji dokonali rodzimi cwaniaczkowie.
  Ja osobiście, za wycieczkę do syfu w którym pracowałem ponad 30 lat na zmiany, bardzo dziękuję.
  Zróbcie nam wycieczkę, a nawet wczasy do Ustki. Np. do hotelu Ustka, który kiedyś był domem wczasowym ZA Kędzierzyn.
  Wówczas się zapiszę.

 2. Z tego co widac na fotografi,frekwencja wycieczki zapewniona. Na pamiatke dla uczestnikow zolte kamizelki z napisem ZAK. O akcje i dewidendy malo kto zapyta!!

 3. No to emeryci Zaku na własne oczy zobaczą jak teraz wygląda ich zakład, porośnięty trawskiem i chaszczami. No chyba, że Dyrektor Andrzej każe jechać tam gdzie ładnie, zresztą on nie ma teraz czasu, wybory na karku i musi czymś omamic elektorat.

Skomentuj