Grupa Azoty ZAK wita mistrzowską ZAKSĘ. Drużyna u właściciela i głównego sponsora klubu. WIDEO

10

Pierwszym przystankiem podczas tryumfalnego przejazdu zwycięskiej ZAKSY ulicami Kędzierzyna-Koźla była Grupa Azoty ZAK, główny sponsor drużyny. Zespół został gorąco powitany przez załogę i odebrał gratulacje zarządu na czele z prezesem Arturem Kamińskim, na szyi którego prezes klubu Sebastian Świderski zawiesił złoty medal przywieziony z finału w Weronie. Wideo:

10 KOMENTARZE

  1. Ci działacze tak działają, że nie ma pieniędzy na utrzymanie tej wspaniałej drużyny. O wzmocnieniach nie wspomnę. Kamiński to kibic Nysy, a oni nigdy nas nie lubili.

    • A słyszałeś o tym że kolejny prezio-azotek odchodzi i potrzebna kaska na odprawę. On ma kasę dla drużyny gdzieś.

  2. Tak jak zawsze sukces ma wielu ojców.Jeszcze brakuje tylko morawi…go , sas..ai kaczora do uścisków dłoni.Zawsze mówię nie mieszać sportu z polityką bo to tak jak do studni wrzucić kupsko ,ani to nawóz ani woda.

  3. Tak się dzieje, bo prezesami są ludzie z zewnątrz, czyli nie związani z naszym miastem, a tym samym i z tym klubem.

      • A dlaczego mamy się zrzucać, jeśli roczny przychód GA to 300mln na czysto? Patrz jak GA jest rozreklamowana na Europę, a za zwycięstwo w LM Zaksa pojedzie na Klubowe Mistrzostwa Świata, gdzie znowu reklama GA. Ale tak kibice mają się zrzucać, niech wpuszczą ludzi na halę to będą się zrzucać :)

Skomentuj