Groźnie wyglądający wypadek na Dębowej. Audi zderzyło się czołowo ze skodą. ZDJĘCIA

11

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch osobówek doszło w sobotę, 12 czerwca przed godziną 14 w Dębowej.

Do zdarzenia doszło na łuku drogi. Jak relacjonują świadkowie, młody kierowca srebrnego audi, najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas, doprowadzając do zderzenia czołowego ze skodą.

Siła uderzenia była na tyle duża, że skoda wypadła z drogi i wylądowała w zaroślach. Na miejscu pomocy uczestnikom zdarzenia udzieliła załoga pogotowia ratunkowego, szczegółowe okoliczności wypadku ustalają policjanci.

11 KOMENTARZE

  1. Coś niebywałego. I co na to pseudo WORD. Przecież winnym wypadku nie by staruch, którego wg. jego nauk należy niemal co miesiąc poddawać kontroli i testom jak na astronautę. Tu winnym był szczyl któremu testosteron zabuzował i odebrał skąpy rozumek.

  2. Debil, bo tak można delikatnie nazwać sterującego kałdi, był przekonany, że jedzie szybko co znaczy bezpiecznie. Po raz kolejny bezmózg, potencjalny morderca Polaków wyrychtuje swój gruz i będzie dalej postrachem wsi.

  3. …bo to pierwszy taki debil!!! to nie pierwszy raz jak jeżdżą tam jak młokosy – młode gno…je, zabrać prawko i dobrze zasadzić w łepetynę!

  4. Zwracam się do sprawcy, czy audi już wyklepane? Chciałbym bowiem kupić bezwypadkowe, igła, w dyzlu, w automacie, nie w budyniu, w skórze, pali na dotyk, od pierwszego właściciela, opłacony, lakier bez ryski.

Skomentuj