Groźnie wyglądająca kolizja przy komendzie policji. Opel wymusił pierwszeństwo na audi

6

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło w czwartek przed godziną 10 na skrzyżowaniu alei Lisa z ulicą Wojska Polskiego i Stalmacha.

Ze wstępnych informacji uzyskanych na miejscu wynika, że kierowca osobowego opla na kędzierzyńsko-kozielskich tablicach rejestracyjnych nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu audi, doprowadzając do zderzenia obu pojazdów. Choć zdarzenia wyglądało groźnie, to na szczęście żaden z jego uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy i pogotowie ratunkowe.

6 KOMENTARZE

  1. To skrzyżowanie ma ogromną powierzchnię, trzeba mieć pod kontrolą pół hektara, policja lubi to, na interwencje może iść piechotą.

  2. Skrzyżowanie tragedia. Skręcający w lewo od piastów uzurpują sobie pierwszeństwo przed tymi jadącymi w prawo (na Azoty) od sródmieścia a nawet przed jadącymi prosto. Nie wiem skąd przekonanie że jak się już wjedzie na główną to ma się pierwszeństwo. W obrębie skrzyżowania obowiązują takie same zasady jak przed wjazdem na nie!

  3. Może wybudujmy rondo na każdym skrzyżowaniu ulic bo ludzie debile przestają ogarniać najprostsze czynności,kierowanie autem przerasta wielu jak widać i slychać.

  4. Ale szmelc ten Opel i Audi,wstyd.Ten radiowóz też jakaś stara KIA. Boże mój te auta to mamy w Polsce dwudziestoletnie i starsze,na drogach stare trupy,brzydkie i nędzne.Jak Polska.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj