Groźne zdarzenie z udziałem dwóch samochodów w Komornie. Pojazdami podróżowało osiem młodych osób

5

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w niedzielę około godz. 2 w nocy na drodze krajowej nr 45 w miejscowości Komorno. Kierujący pojazdami nie przyznają się do winy za spowodowanie zdarzenia. Sprawa może mieć swój finał w sądzie.

Na miejsce skierowane zostały wszystkie służby. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, pojazdami podróżowało łącznie osiem młodych osób – w osobowym oplu pięć osób, a w volskwagenie trzy osoby.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia. Ruch na drodze krajowej był prowadzony wahadłowo.

W wyniku zdarzenia kierująca osobowym oplem oraz pasażerka doznały obrażeń ciała i zostały przetransportowane do szpitala.

Zdjęcia: OSP KSRG Mechnica-Kamionka

5 KOMENTARZE

  1. opel i volkswagen no to jak miało nie być wyścigu, tym bardziej jak koniec obostrzeń, a ilość pasażerów ewidentnie wskazuje, że wszyscy pewnie w nocy wracali z piwnego ogródka w Opolu :-)

  2. Obwodnica fajna rzecz, tylko kiedyś się kończy i zaczynają się problemy szczególnie w starych zaniedbanych przez młodzież autach.

  3. Łale urwałł… tylko czekać jak pendziviotr rozwali babę z dziećmi w seyczento. Wszystko fajnie do momentu jak mi jakiś idiota dziecka albo kogoś z mojej rodziny nie skrzywdzi. Nie będę miał litości.

Skomentuj