Grożąc bronią zmuszał 41-latkę do prostytucji. Kędzierzynianin może trafić za kraty na 10 lat

9

Kryminalni z Opola zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zmuszanie do prostytucji, wymuszenie rozbójnicze i posiadanie środków odurzających. Z ustaleń śledczych wynika, że 34-latek z Kędzierzyna-Koźla od ośmiu miesięcy nachodził pokrzywdzoną i poprzez groźby miał wymuszać od niej pieniądze z uprawianej prostytucji. Stręczyciel został zatrzymany i trafił do aresztu na dwa miesiące. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku czerwca do komendy miejskiej w Opolu zgłosiła się 41-latka, która zawiadomiła o tym, że jeden z mężczyzn zmusza ją do uprawiania prostytucji, czerpiąc z tego korzyści majątkowe. Stręczyciel miał żądać od mieszkanki Opola pieniędzy, w przeciwnym razie groził jej i zastraszał bronią. Mężczyzna usługi seksualne z udziałem 41-latki miał wystawiać na portalach internetowych i sam aranżować spotkania. Taki proceder miał trwać od sierpnia ubiegłego roku.

Śledczy zajęli się ustaleniami i wyjaśnieniem okoliczności tej sprawy. Okazało się, że 34-latek z Kędzierzyna-Koźla ukrywał się w jednym z moteli w Opolu. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy i zatrzymali podejrzewanego. Podczas przeszukania jego pokoju, policjanci znaleźli pistolet gazowy, rewolwer hukowy i kilka sztuka naboi. Oprócz tego, operacyjni zabezpieczyli blisko 70 gramów marihuany.

34-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut wymuszenia rozbójniczego, zmuszania do prostytucji i czerpania korzyści z nierządu, a także posiadania środków odurzających. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia. Śledczy przyznają, że sprawa może mieć charakter rozwojowy.

9 KOMENTARZE

  1. Nie chce faceta bronić bo można by tak zrobić jak pisze tu Salomon ale tyle miesięcy była zmuszana czy może zaczął więcej brać niż wcześniej i kobiecie zaczęł podział nie pasować. Bronili zmuszał? Taki biznes trzeba się zabezpieczyć bo różni klienci się trafią A przy niej nie stał z lufą przy głowie gdy gdzieś jechała na spotkanie i już na samym spotkaniu . Tu Panowie z organu ścigania proponuje się zastanowić.

  2. Do @mirek. Może i małe zapotrzebowanie, ale kobita RACZEJ ma SPORE DOŚWIADCZENIE i na PEWNO zna różne sztuczki i chwyty SWEGO zawodu😀

Skomentuj