Gracze w FIFA będą rywalizować o Puchar Prezydenta Miasta. Rozegrany zostanie turniej

19

Korki i piłkę zamień na pada. Weź udział w Turnieju Fifa 21 o Puchar Prezydenta Miasta. Na najlepszych zawodników z Kędzierzyna-Koźla czekają nagrody. W puli jest aż 2 tysiące złotych.

Zmagania na wirtualnej murawie rozpoczną się 2 maja o godz. 12:00. Już dziś zgłoś się do udziału w rozgrywkach i szlifuj formę na konsoli. Zapisy przyjmowane są na stronie https://www.gampre.pl/kedzierzynkozle.

Turniej przeznaczony jest dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla. Zwycięzca otrzyma nagrodę o wartości 1000 złotych, zdobywca drugiego miejsca 700 złotych, a trzeciego – 300 złotych.

19 KOMENTARZE

 1. Przecież to promowanie gry i konsoli a nie turniej!
  Ile Miasto Możliwości zarobi na lokowaniu produktów?
  Niezłe „ocieplanie” wizerunku i zarobić można.

 2. Gratuluje oto miasto możliwości – chyba komuś spuchł rozum od tego pomysłu. Zamiast marnować na ten poroniony wymysł forsę to lepiej wydać na coś co mieszkańcom posłuży. Czyżby magistrat borykał się z za dużą ilością kasy ? Jest tyle rzeczy do zrobienia, naprawienia tylko wystarczy włączyć logiczne myślenie.

 3. Kto Sabinie podsuwa te chore pomysły? Zgroza! Młodzież całymi dniami i tak siedzi przy komputerach, to jeszcze jakiś „geniusz” wymyślił: „Korki i piłkę zamień na pada.” Czyli, młodzież jeszcze bardziej ma pracować na cukrzycę, skrzywienia kręgosłupa i chore serce. W puli nagród AŻ!!! 2000 zł. Szok! Dla takiej kasy zaleje nas lawina chętnych od Portugalii po Ural. Nawet górkę w lesie zlikwidowano rowerzystom, żeby mogli przy kompach siedzieć, zamiast sport realny uprawiać. Głupota goni głupotę. Wiosna zachęca wreszcie do wyjścia z domów i aktywność na świeżym powietrzu, ale głupota urzędasów i wiosnę pokonała. Stara komuna wzywała „kobiety na traktory”, a jej potomkowie wzywają „młodzi na kompy”. Komuś myślenie odjęło.

  • Akurat górka to osobny temat. Czy ty brałbyś odpowiedzialność za osoby które jeżdżą dość ryzykowanie na rowerach po twoim terenie? Lasy słusznie zabezpieczyły się na wypadek gdyby coś się komuś stało. Zresztą gdzieś w Polsce młoda osoba zginęła w ostatnich dniach na podobnym torze więc ryzyko jest, a ewentualne odszkodowania to ogromne kwoty.

 4. Popieram Olafa w ZSTIO organizowane turnieje były ogólnopolskie miasto to miało w d… organizacją zajmowali się uczniowie i nauczyciele z ZSTIO oraz firmy zewnętrzne gdzie wtedy byli włodarze „miasta możliwości” gdyby nie sponsor ZAKSY to w tym miasteczku sportu nie ma KPINA!!!!

 5. Już tak nie płaczcie, malkontenci się znaleźli. Nikt nikogo nie zmusza do udziału w turnieju, a chciałbym przypomnieć że nasz kochany rząd PIS przez ostatni rok zakazał ludziom wychodzić z domu i w spokoju uprawiać sportu. Miasto przynajmniej znalazło jakąś alternatywę, ale oczywiście pisiory muszą się wyżalić.

 6. Klubom sportowym z miasta nakazali zwroty tych śmiesznych „mikro” dotacji, które dają, bo podobno „pobranej w nadmiernej wysokości” i przeznaczyli kasę na turniej na konsoli. I jaki tu komentarz można dać?

Skomentuj