Gotfryd Włodarz odchodzi na emeryturę. Przez lata kierował szkołą muzyczną i ogniskiem artystycznym

1

Po 32 latach pracy na emeryturę przechodzi Gotfryd Włodarz, dyrektor Ogniska Artystycznego i człowiek, który wychował całe pokolenia zdolnych muzyków.

– Miałem szczęście do ludzi, również tych, którzy dbają o artyzm, który wyzwala w nas uczucia. A uczucia łagodzą obyczaje, zwłaszcza wam samorządowcom jest to potrzebne w pracy. Cieszę się, że przez te 32 lata mogłem działać w zasadzie trochę na uboczu, ale jednak mimo to wpływać na duszę wielu mieszkańców poprzez muzykę i projekty, jakie wspólnie w ognisku tworzyliśmy – powiedział podczas sesji Rady Powiatu odchodzący dyrektor Gotfryd Włodarz.

Mówił, że trudno mu sobie wyobrazić życie bez muzyki, która silnie uzależnia, dlatego jesteśmy pewni, że jeszcze będziemy mieli okazję zobaczyć go podczas niejednego występu. Dziś mówimy do zobaczenia!

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu

1 KOMENTARZ

  1. Cudowny, pełen pasji i ciepła człowiek. Szkoda mi, że tak szybko się poddałam i nie ukończyłam szkoły muzycznej, ale Pan Dyrektor otworzył mi głowę i stworzył takie okazje muzyczne, które do końca życia będę wspominać, szczęśliwa, że mogłam w nich uczestniczyć, bo Pan Dyrektor we mnie wierzył i mi zaufał. Dziękuję!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj