Gorące Andrzejki w Wodnym oKKu. W sobotę kolejny wieczór saunowy

8

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu organizuje w najbliższą sobotę wieczór ceremonii saunowych w Wodnym oKKu.

Andrzejkowy wieczór saunowy to pięć seansów, która poprowadzi piątka saunamistrzów. Tradycyjnie, organizatorzy zapewniają uczestnikom zdrowy poczęstunek i napoje oraz niezapomnianą atmosferę. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18 i potrwa do 22.

Wejściówki w cenie 50 zł można nabyć osobiście w kasie strefy saun Wodnego oKKa lub za pośrednictwem płatności BLIK na numer 503 401 427, w godzinach 16 – 22.

8 KOMENTARZE

  • Od 1go grudnia obostrzenia, wrescie, trochę późno, jeszcze bym zrobił strefy ZASZCZEPIONY -NIE SZCZEPIONY i nie mówcie ze to dyskryminacja, poprostu nie chcesz się szczepić ok, ale po co masz zarazac innych

   • Do dyskryminacja i segregacja!
    Przyjdzie dzień, że pomysłodawcy będą się wstydzić a najlepiej jak by ponieśli konsekwencje karne.
    Ja tam boję się zaszczypanych bo rozłażą się jak święte krowy a zarażają równie skutecznie jak nie bardziej („jestem chroniony i jednocześnie mnie nie należy się bać”) ponieważ nie ma dla nich limitów.
    To już było w tym kraju i mecenasem tego był taki malarz z wąsikiem.

   • A rob co chcesz, możesz się nie szczepić, możesz chodzić bez maski, tylko daleko ode mnie, jak zachowujesz na covida nie wzywaj karetki, innym się przyda

Skomentuj