Gnał w terenie zabudowanym z prędkością 113 km/h. Kontrola wykazała jeszcze jedno przewinienie

4

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali do kontroli drogowej 42-latka, który przekroczył prędkość. Mężczyzna w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 113 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz kierowca będzie odpowiadał przed sądem za przekroczenie dozwolonej prędkości oraz za nieprzerejestrowanie pojazdu w ustawowym terminie.

W czwartek około godziny 11:30 policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiego ruchu drogowego, zauważyli w Goszycach osobowego volkswagena. Jego kierowca na obowiązującej „pięćdziesiątce” jechał z prędkością 113 km/h. Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. Za kierownicą siedział 42-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Podczas kontroli policjanci ustalili, że mężczyzna dopuścił się jeszcze jednego wykroczenia. Nie przerejestrował w ustawowym terminie zakupionego pojazdu. Teraz za popełnione wykroczenia będzie odpowiadał przed sądem.

Policjanci przypominają, że zgodnie z art. 78 ust.2 pkt 2 PRD właściciel pojazdu jest obowiązany zawiadomić w terminie nieprzekraczającym 30 dni starostę o nabyciu lub zbyciu pojazdu.

4 KOMENTARZE

  1. i jeszcze go nie ukarali? przecież miały być sądy 24-godzinne! do rozprawy (jeśli taka będzie kiedykolwiek) i tak pojeździ bez prawa, a przecież go nie zamkną, to co mu mogą zrobić? zbyteczna fatyga policjantów.

    • Po co asie zaraz zamykać . I widzisz po co te rozczenia kazdy popełnia błędy . Dajmy szansę osobom co kiedyś popełniły błąd . Bez przesady . Skończmy z tymi rozczeniami

  2. Ja jestem tego zdania że osoby które też popełniły jakieś przewinienie typu występek powinno się dac szansę . Skąd ty Asie jesteś . Kobylickie ldzmierzowskie nasienie czy może głubczyckie lub Prudnickie co

Skomentuj