Głębokie dziury na drodze w pobliżu galerii handlowej. Urząd miasta zlecił już remont jezdni

12

Kierowcy dojeżdżający do galerii handlowej muszą uważać na dziury w jezdni. Nieostrożny kierowca może w tym miejscu uszkodzić oponę, a nawet zawieszenie.

Problem z ubytkami w jezdni pojawił się już blisko miesiąc temu. Dziury na drodze pomiędzy galerią handlową, a marketem budowlanym znajdują się w pobliżu przejścia dla pieszych i mogą stworzyć zagrożenie dla kierowców oraz pieszych.

Do redakcji zgłosili się mieszkańcy, którzy zwrócili uwagę na istniejący problem. Ubytki znajdują się przy ostrym, metalowym włazie studzienki kanalizacyjnej oraz przy skraju jezdni. Kierowca wpadając w dziurę, może uszkodzić samochód, a nawet stracić panowanie nad pojazdem i stworzyć zagrożenie dla pieszych przechodzących przez oznakowane przejście.

Skontaktowaliśmy się z urzędem miasta, który został poinformowany o problemie. W najbliższych dniach na miejscu ma pojawić się ekipa remontowa, która zabezpieczy i usunie ubytki w jezdni. Do tego czasu kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność.

12 KOMENTARZE

 1. Bardzo proszę by przy okazji zająć się dziurą w jezdni na kozielskiej wyspie przy wyjeździe w stronę Koźla tuż przed wjazdem na most. Dziura zebrała już żniwo obfite i wkrótce obchodzić będzie jubileusz. Lokalni kierowcy nauczyli się ją omijać natomiast zmotoryzowani goście ” miasta możliwości ” często wywożą kosztowną ” pamiątkę „.

 2. Wy chyba jesteście niepoważni. Jedna dziura na drodze gdzie i tak jedzie się 30 km/h z powodu tłoku lub stoi się w korku a Wy robicie aferę. A co z innymi drogami, które już dłuższy czas cierpią na większą ilość ubytków i uszkodzeń ? Np. ul. Piotra Skargi, ul. Szymanowskiego. Tam jest więcej przejść dla pieszych i szkół i jakoś nikt na to nie zwraca uwagi !!!

 3. Problem pojawił się miesiąc temu. Ekipa remontowa w najbliższych dniach – pewnie za kolejny miesiąc. Miasto możliwości – niemożliwe ?!

 4. „Skontaktowaliśmy się z urzędem miasta, który został poinformowany o problemie”
  Kochana redakcjo. Chwała Wam za to.
  A na marginesie. Wyzwoliliście niespotykane pokłady odwagi.

 5. Panie, Panowie redaktorzy, zainteresujcie się proszę przycichłą już sprawą mostu na Blachowni. Od roku tysiące aut jeździ na około, tony dodatkowych spalin do atmosfery nad miastem, po co różne programy ekologiczne, jak tu w tak widoczny sposób to środowisko jest niszczone. Niedługo pewnie zacznie się budowa ronda przy wjeździe na Energetyków. Jak wtedy z dojazdem? Przecież to stanie wszystko. Ech. Miłego dnia.

 6. I tak właśnie jest w mieście niemożliwości, jakby radni jeździli na rowerach sami by widzieli te wszystkie dziury a nie zebrania onlay i wycieczki po innych miastach które niczego nie wnoszą do życia miasta.

 7. Drodzy komentujący i czytelnicy. Władze czy miasta czy powiatu są zajęci sobą i siebie promowanie w mediach że nie mają czasu zająć się tym do czego zostali powołani i za co biorą ciężkie pieniądze. Kierownicy i urzędnicy wydziału infrastruktury drogowej w powiecie czy zarządu dróg miejskich mają nosy wklejone w ekran komputera stojącego na biurku i nie mają czasu zajmować się obowiązkami jakie im powierzono. I nikt ich nie rozliczy….. Proponuje by każdy kieujący zaopatrzył się w wiaderko masy na zimno i łopatkę. W ramach prac społecznych zalepił ubytek w jezdni zgodnie z instrukcją znajdującą się na opakowaniu. Dziękuję w imieniu służby !

 8. I co myślicie że jak napiszecie swoje obiekcje to ktoś z władz miasta się tym przemnie bynajmniej nikt zdania mieszkańców nie bierze pod uwagę jednym słowem mieszkańców mają w odbycie

 9. To nie są dziury. Dziura jest na wylot, jak powiedziała pewna światła przedstawicielka miejskiego urzędu ds infrastruktury drogowej, w mieście miast polskich, Warsiawie. A to o czym Państwo dyskutujecie, to są ubytki w nawierzchni drogowej.
  Wniosek nasuwa się sam jak można naprawiać coś czego nie ma.

Skomentuj